To NAJZDROWSZY OWOC ŚWIATA ! Chroni przed NOWOTWORAMI

Jest bogata w prozdrowotne składniki, które chronią przed chorobami cywilizacyjnymi. Ten owoc jest popularny i znany, ale nie każdy ma świadomość jego niezastąpionych wartości odżywczych.

Aronia to prawdziwe antidotum na nadciśnienie, miażdżycę, nowotwory i schorzenia oczu. Bioflawonoidy zawarte w aronii to naturalne skuteczne przeciwutleniacze, które redukują stres oksydacyjny, a w efekcie niwelują wolne rodniki przyczyniające się do rozwoju komórek rakowych.

 

Owoce aronii są skuteczne w leczeniu onkologicznym, ponieważ dzięki swym właściwościom przeciwutleniającym łagodzą skutki chemio i radioterapii stosowanej  w leczeniu wielu nowotworów. Po owoce, przetwory oraz suplementy z wyciągiem z aronii warto sięgać szczególnie w czasie opalania się.  Owoc ten wspomaga odporność na promieniowanie ultrafioletowe oraz wspiera mechanizmy obronne skóry.

 

ZOBACZ TEŻ:Zapomnij o spuchniętych stopach w ciąży! Mamy na to rozwiązanie!

 

Warto zaznaczyć, że włączenie tego owocu do codziennej diety przyczyni się do znacznej poprawy narządu wzroku. W przypadku osób spędzających większość czasu przed komputerem, aronia chroni wzrok niwelując skutki promieniowania monitorów.

 

Żródło:poradnikzdrowie.pl

Żródło zdjęcia: pixabay

Komentarze

Komentarze