Dziecko i Figura

DZIECKO

TO NIE CZŁOWIEK, A BESTIA! Zamordował brata, jego żonę oraz dwoje dzieci!

51-latek zamordował brata i jego rodzinę, New Jersey, zabił rodzinę brata

51-letni Paul Caneiro dopuścił się przerażającej zbrodni! Mężczyzna zamordował swojego brata Keitha Caneiro, żonę Jennifer, a także dwoje ich dzieci Sophie i Jessa. Ciała ofiar znaleziono na terenie posesji, na której mieściła się także ich rezydencja.

Do przerażającego zdarzenia doszło 20 listopada w Stanach Zjednoczonych. Zwyrodnialec pojechał do swojego brata, a następnie go zastrzelił. Za kolejny cel obrał sobie rodzinę ofiary. Zamordował żonę Keitha i dwójkę jego dzieci, a po wszystkim podpalił ich dom. Co ciekawe, wzniecił pożar również w swoim domu, w ten sposób chciał zmylić funkcjonariuszy policji.

Kilka dni temu odbyła się rozprawa Paula Caneiro, na której postawiono mu zarzuty zabicia brata Keitha, bratowej Jennifer oraz dwójki ich dzieci- 8-letniej Sophie oraz 11-letniego Jessa. 51-letni Paul usłyszał również zarzut podpalenia domu, którego wartość szacowana jest na ponad milion dolarów.

Mężczyzna nadal upiera się, że jest niewinny. Według śledczych, mężczyzn poróżniły interesy. Potwierdzono, że bracia od dawna współpracowali ze sobą. Wiele wskazuje na to, że kością niezgody stały się kwestie finansowe.

Zobacz też: Ta historia MROZI KREW W ŻYŁACH! 10-LATKA ZAMORDOWAŁA 6-miesięczne niemowlę!

Źródło: dailymail.co.uk

Źródło zdjęcia: dailymail.co.uk
  
Wyżej