Dziecko i Figura

DZIECKO

TO NIEWYOBRAŻALNE! Dwóch 7-LATKÓW chciało zgwałcić 6-LATKĘ na placu zabaw!

gwałt, dwóch 7-latków

Do przykrego zdarzenia doszło na terenie placu zabaw jednej z luterańskich szkół w Południowej Australii. Dwóch 7-letnich dokonało napaści seksualnej na 6-latce. Sytuacja wydarzyła się w zeszłym roku, jednak dopiero teraz zrobiło się o niej głośno. Okazuje się, że dzieci nie poniosły żadnych konsekwencji…

Okazuje się, że do napaści seksualnej doszło tuż po obejrzeniu filmów pornograficznych przez chłopców. 7-latkowie próbowali zgwałcić 6 latkę! Matka ofiary jest zrozpaczona bezradnością policji. Chłopcy, którzy napastowali dziewczynkę nie zostali w żaden sposób ukarani, ze względu na ich wiek. Wedle prawa jedynie dzieci powyżej 10 roku życia mogą być sądzone za popełnione przestępstwa czy wykroczenia. Chłopcy, którzy dopuścili się czynu, nadal uczęszczają do tej samej szkoły. Dziewczynka została przeniesiona przez rodziców do innej placówki.

Susan McLean, która zajmuje się sprawami bezpieczeństwa w sieci jest w ciągłym kontakcie z matką poszkodowanej. Mama 6-latki twierdzi, że dziecko zostało potraktowane w sposób brutalny, a napaść była poważnym przestępstwem. Specjalistka McLean jest zdania, że 7-latkowie, którzy dopuścili  się tego przerażającego czynu powinni zostać ukarani, mimo, że mają oni poniżej 10 lat!

– Sprawa została całkowicie zmieciona pod dywan przez szkołę – powiedziała Susan McLean w rozmowie z dziennikarzami „The Australian”.

Zobacz też: 16-latka PRZEŻYŁA przed śmiercią HORROR! Jej ciało znaleziono w…

Źródło: The Australian

Źródło zdjęcia: pixabay.com

  
Wyżej