TO przekazały na WOŚP gwiazdy! Niektóre były naprawdę hojne!

Już dziś rusza kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W akcję Jurka Owsiaka, jak co roku, włączyły się również gwiazdy. Jesteście ciekawi, co przekazały WOŚP?

Fundacja Jurka Owsiaka już po raz 28. będzie dziś zbierać pieniądze na cele charytatywne. W tym roku datki z WOŚP zostaną przeznaczone na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

Jeżeli chcecie wesprzeć WOŚP, możecie zostać wolontariuszami i osobiście zbierać pieniądze lub po prostu wrzucić do puszki tyle, ile możecie.

Jesteście ciekawi, kto ze sławnych osób przyłączył się do tegorocznej zbiórki i co na nią przekazał?

Olga Tokarczuk

WOŚP
Instagram

Laureatka literackiego Nobla za rok 2018, przekazała na WOŚP replikę medalu noblowskiego.

„Przekazuję replikę medalu noblowskiego na dwudziesty ósmy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Replika, pierwsza z trzech, jest ręcznie wykonana z brązu i pokryta złotem w zakładzie Svenska Medalj w Eskilstunie. Siema!” – napisano na Twitterze na oficjalnym profilu Olgi Tokarczuk.

Julia Wieniawa

WOŚP
Instagram

Młoda aktorka także postanowiła przyłączyć się do akcji. Gwiazda zgodziła się wystawić na aukcję charytatywną „Faktu” dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, kolację ze sobą. Osoba, która przekaże na ten cel najwięcej pieniędzy, będzie mogła wybrać się z Julią na kolację do jednej z warszawskich restauracji.

Czytaj też: Tego nikt się nie spodziewał! Oto najbardziej zaskakujące ROZWODY 2019 roku!

Agnieszka Holland

WOŚP
Instagram

Słynna reżyserka wystawiła na WOŚP możliwość… wizyty na planie zdjęciowym produkcji, którą wkrótce reżyseruje.

Anna i Robert Lewandowscy

WOŚP
Instagram

Ten, kto wygra aukcję Roberta Lewandowskiego dla WOŚP, będzie mógł zjeść z nim lunch. Z kolei, Anna Lewandowska na aukcję przekazała możliwość odbycia indywidualnego treningu pod jej okiem.

Roksana Węgiel

WOŚP
Instagram

Gwiazda wystawiła na aukcję sukienkę, którą miała na sobie podczas swojego pierwszego występu na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Ewa Chodakowska

WOŚP
Instagram

Słynna trenerka zaprasza zwycięzcę licytacji na „tydzień metamorfozy”, czyli obóz sportowy, który regularnie organizuje.

Czytaj też: TYLE zarobiła Roksana Węgiel za występ Sylwestrowy! Nawet Martyniuk nie zarobił takich pieniędzy

Źródło: Fakt

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze