TO się dzieje z ciałem Edyty Górniak! Na zdjęciach widać, że…

Z ciałem Edyty Górniak dzieje się ostatnio coś bardzo niepokojącego! Piosenkarka dosłownie znika w oczach! Czy to efekt restrykcyjnej diety, czy może gwiazda ma problemy ze zdrowiem? Okazuje się, że to po prostu…

Schudła już 11 kilogramów!

Nie trudno zauważyć, że Edyta Górniak sporo w ostatnim czasie schudła. Fani gwiazdy zaczęli się już o nią martwić, ponieważ piosenkarka dosłownie znika w oczach. Czy Edzia przeszła na jakąś specjalną dietę, a może – co gorsza – ma problemy ze zdrowiem? Okazuje się, że to coś zupełnie innego. A zatem, co?

W wywiadzie dla „Faktu” osoba z bliskiego otoczenia piosenkarki zdradziła, co stoi za nagłą utratą jej wagi. Dlaczego ponętnego ciała Edyty jest coraz mniej? Wiemy już, że to efekt uboczny…

Czytaj też: Fani zaniepokojeni CIAŁEM Sandry Kubickiej! Co jej się STAŁO?!

ciałem
Instagram

To stres

Edyta była w ostatnich miesiącach bardzo aktywna zawodowo. Nie tylko koncertowała i brała udział w nagraniach do programu „My Way”, ale też wypuściła dwa nowe single i występowała na kilku festiwalach.

„Z tego wszystkiego straciła apetyt” – zdradza „Faktowi” znajoma piosenkarki.

https://www.instagram.com/p/B6BTL5bHZjU/?utm_source=ig_web_copy_link

Nagłe schudnięcie Edyty od razu zauważyli jej bliscy, którzy zaczęli się o nią martwić.

„Po rozmowie z nimi Edyta uznała, że musi porządnie odpocząć. Kupiła więc bilet do ukochanej Tajlandii i pojechała naładować baterie. Ma nadzieję, że szybko nabierze sił, bo w roku 2020 ma zaplanowane obchody 30-lecia swojej pracy artystycznej” – dodaje informatorka.

Oby Edyta już więcej nie chudła a z Tajlandii wróciła wypoczęta i gotowa do podejmowania nowych wyzwań zawodowych!

Czytaj też: Gessler ciężko chora? Widać co dzieje się z jej CIAŁEM!

https://www.instagram.com/p/B7ENWBvH9PJ/?utm_source=ig_web_copy_link

Źródło: Fakt

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze