To SZOK, co szykuje na święta Biedronka! Wszystko przez KORONAWIRUSA!

Już od dziś sieć sklepów Biedronka będzie czynna przez całą dobę! Ma to oczywiście związek z pandemią i jest sposobem na uniknięcie tworzenia się „kilometrowych” kolejek w sklepach.

To już dziś!

Zbliżają się święta i większość z nas planuje zrobić zakupy. Z uwagi na obowiązujące w naszym kraju obostrzenia, nie możemy już robić zakupów jak dawniej. Od teraz w sklepach może się znajdować jedynie kilkanaście osób (dokładnie trzy osoby na jedną kasę), a wszystko to jest ściśle kontrolowane przez pracowników sklepów.

Czytaj też: Hiszpan bał się koronawirusa! Spakował walizkę i UCIEKŁ NA…

Biedronka
Pixabay

Jak uniknąć kolejek?

To proste! Biedronka postanowiła pójść na rękę klientom i od dziś wszystkie sklepy tej sieci będą czynne przez całą dobę! Ma to na celu uniknięcie tworzenia się niebezpiecznych dla naszego zdrowia kolejek w sklepach. Jeżeli chcecie zrobić zakupy w Lidlu, będzie on czynny do godziny 00:00.

Biedronka
Pixabay

WYPOWIEDŹ RZECZNIKA

Naszym zobowiązaniem wobec polskich klientów jest to, by umożliwić im zakup produktów spożywczych. Nawet w tych szczególnych okolicznościach. Jednocześnie jesteśmy świadomi celów i znaczenia nowych regulacji i robimy wszystko co konieczne, żeby Biedronka była miejscem bezpiecznym dla klientów i pracowników. Dlatego uwzględniając nowe zarządzenia, wydłużamy godziny pracy sklepów, by móc obsłużyć wszystkich klientów. Zapewniając też większe bezpieczeństwo i komfort” – powiedział Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

Obawy handlowców

Mimo nowych ustaleń dotyczących wydłużonej pracy sklepów, ich właściciele i tak obawiają się tego, co może się wydarzyć w tym tygodniu. Z okazji Wielkanocy, Polacy zawsze robią gigantyczne zakupy. Czy nowe godziny pracy Biedronki sprawią, że przed sklepami nie będzie kolejek? To się okaże…

Też planujecie zrobić zakupy w Biedronce?

Czytaj też: TO się stało z TWARZĄ Małgorzaty Rozenek-Majdan! Przez koronawirusa…

Źródło: O2

Zdjęcia: Instagram, Pixabay

Komentarze

Komentarze