TO TRZEBA ZOBACZYĆ! Weronika Rosati w nowej fryzurze zmieniła się nie do poznania!

Piękna i zmysłowa brunetka, jaką była Weronika Rosati odchodzi w zapomnienie. Czas na nową erę fryzury, która robi FURORĘ W SIECI! 

Weronika Rosati to polska aktorka, działaczka społeczna i felietonistka. Absolwentka Lee Strasberg Theatre and Film Institute oraz członkini Europejskiej Akademii Filmowej. Swoją karierę aktorską zaczynała od epizodów w polskich serialach telewizyjnych. Popularność przyniosła jej rola Ani w serialu M jak miłość. W filmie zadebiutowała w 2005 rolą Dżemmy w obrazie Patryka Vegi Pitbull. Od tamtej pory wystąpiła w wielu polskich i międzynarodowych produkcjach filmowych i telewizyjnych, wcielając się głównie w role drugoplanowe.

Na zdjęciu Weronika pozuje bez makijażu i jest schowana delikatnie za zasłoną. Całą uwagę przykuła nowa fryzura aktorki – obcięła włosy i przefarbowała je na blond! Odświeżony look Weroniki sprawił, że internauci oszaleli na widok tej fotki, a zmiana z pewnością jest bardzo korzystna i bardzo pasuje aktorce!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Weronika Rosati (@weronikarosati)

Nie ma co ukrywać, że posypały się pozytywne komentarze od wielbicieli Weroniki, a także od internautów, których zaskoczyła diametralna zmiana wyglądu aktorki!

Pięknej kobiecie w każdym kolorze włosów do twarzy 😍😍😍

Super zdjęcia pozdrawiam serdecznie❤️

Wow ale fajnie Ci w blondzie 🤩

Wspaniale❣️❣️❣️

Urocza 🤩

Fot. instagram.com/weronikarosati

Źródło: Instagram.com

Zobacz także: Blogerka modowa kusi swoim bujnym… WSZYSCY KOCHAJĄ TO ZDJĘCIE!

Komentarze

Komentarze