Tom Hanks walczy z koronawirusem! Pokazał, czym GO KARMIĄ!

Liczba osób zarażonych koronawirusem na całym świecie rośnie. Wirus nie wybiera – zaraża młodych, starych, biednych, a także sławnych i bogatych…

Tom Hanks ma koronawirusa

Tom Hanks i jego żona Rita Wilson wybrali się ostatnio w podróż do Australii. Na miejscu oboje zaczęli się źle czuć. Mieli objawy takie jak zmęczenie, bóle mięśni i podwyższona temperatura ciała. Testy diagnostyczne niestety potwierdziły najgorsze – zarówno Tom, jak i jego żona Rita, zarazili się koronawirusem!

Co teraz? Przedstawiciele służb medycznych mają procedury, za którymi trzeba podążać. Będziemy poddawani kolejnym testom, będziemy na obserwacji odizolowani tak długo, jak jest to niezbędne dla zdrowia publicznego” – napisał w sieci Hanks.

Czytaj też: „Król sceny disco polo” ma KORONAWIRUSA? Trafił do izolatki!

koronawirusem
IG

CZY ZARAZIli WIĘCEJ OSÓB?

Wszystko na to wskazuje, że Tom Hanks i jego żona Rita mogli zarazić koronawirusem także inne osoby, ponieważ, jak potwierdziło studio Warner Bros, aktor zajmował się w Australii pracą nad nowym filmem o Elvisie Presleyu. Wytwórnia współpracuje z władzami Australii, żeby jak najszybciej zidentyfikować wszystkie osoby, które miały kontakt z zakażoną parą. Jak donosi CNN, w produkcji Hanks ma się wcielić w menadżera Elvisa Presleya. Obraz wyreżyseruje Baz Luhrmann.

Relacja z izolatki

63-letni aktor i jego żona są obecnie odizolowani w szpitalu i czekają na dalsze wytyczne od lekarzy. Sytuację pogarsza na pewno fakt, że Hanks zmaga się z cukrzycą, która stawia aktora w grupie podwyższonego ryzyka przy komplikacjach z różnymi infekcjami, takimi jak np. grypa. Zdaniem ekspertów, zarażenie koronawirusem może więc być dla niego szczególnie niebezpieczne.

Hanks, zgodnie z obietnicą, relacjonuje swoją walkę z chorobą w sieci. Aktor właśnie pokazał, co na co dzień je. Jak wygląda dieta w australijskich szpitalach? Tego dokładnie nie wiemy, ale wiadomo za to, że Hanks na pewno zajada się kanapkami z pastą vegemite, która jest zrobiona z wyciągu z drożdży z dodatkiem przypraw i warzyw.

Czytaj też: Polska szkoła bagatelizuje KORONAWIRUSA? Dzieci pojechały na wycieczkę aż do…

koronawirusem
IG

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze