Tomasz Adamek sam wybrał zięcia. W maju szykuje córce wesele jak z bajki!

Już za miesiąc córka boksera Tomasza Adamka, Roksana, stanie na ślubnym kobiercu. Jej ojciec zapewni jej królewskie wesele. Wcześniej córce wybrał męża.

Porządek i dyscyplina

Emerytowany pięściarz lubił opowiadać mediom w jaki sposób funkcjonuje jego rodzina. Mówił, że panuje u niego „ład i dyscyplina”. Żona i córki są całkowicie podporządkowane ojcu. Tomasz Adamek kontrolował nawet to z kim spotykają się jego dorosłe córki.

Ślub już wkrótce

Starsza córka Adamka, Roksana już za miesiąc stanie na ślubnym kobiercu. Męża córce wybrał pięściarz. Wcześniej dziewczyna spotykała się z Arkadiuszem, który nie przypadł do gustu wymagającemu ojcu. Z nowo wybranym mężem Roksana weźmie ślub w Stanach Zjednoczonych. Na ślubie nie będzie rodziny z Polski, tylko amerykańscy znajomi.

Wszystko gotowe

Wszystko dopięte jest na ostatni guzik. Tomasz Adamek tak mówi o zbliżającej się ceremonii:

Już zarezerwowałem miejsc i wszystko jest załatwione. Córka ma od ponad roku gotową sukienkę ślubną, musiała tylko dokonać drobnych poprawek”

Tomasz Adamek wynajął „zamek” The Legacy Castle w Pompton Plains w New Jersey. Tam odbędzie się wesele. Natomiast wcześniej młoda para będzie sobie ślubowała w kościele pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej w Harrison. Na uroczystość zaproszono 200 gości.

Tata płaci

Szacuje się, że cała koszt całej uroczystości wyniesie 300 tysięcy złotych. Bokser jednak nie chciał podawać szczegółów.

„Nie pytajcie mnie o ceny, bo dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają. Powiem tylko, że Roksana będzie miała ślub jak z bajki.”

Wnętrza The Legacy Castle, w którym odbędzie się wielkie wesele, prezentują się imponująco. Złoto, przepych i luksus aż bije po oczach. Tomasz Adamek nie oszczędza na zamążpójciu córki Roksany.

źródło: pudelek.pl

zdjęcie:

Komentarze

Komentarze