Tomasz Stockinger jest ZAKOCHANY po uszy! Wkrótce jego rodzina się POWIĘKSZY!

66-letni Tomasz Stockinger jest dobrze znany widzom. Popularny aktor nie ukrywa, że ostatnio chodzi z głową w chmurach, bo jest szczęśliwie zakochany. Kim jest jego nowa partnerka? I co z powiększeniem się rodziny aktora?

Kocha Katarzynę

Partnerką aktora jest Katarzyna. Piękna kobieta na każdym kroku towarzyszy Tomaszowi Stockingerowi. Aktor wyraźnie odmłodniał i rozkwita przy Katarzynie. Jest przykładem na to, że miłość możliwa jest w każdym wieku. Uszczęśliwia każdego. Jak donosi magazyn Twoje Imperium, Katarzyna towarzyszyła aktorowi na kortach tenisowych.  Stockinger nie widzi świata poza Katarzyną. Para widziana była podczas turnieju amatorskiego Aktorskiego Klubu Tenisowego w Mrągowie. Tomasz Stockinger jest bardzo tajemniczy i nie zdradza żadnych informacji na temat swojej nowej miłości. W magazynie Twoje Imperium zdradził, że powie więcej, gdy przyjdzie odpowiedni czas na zwierzenia. Wiadomo, że piękna brunetka zawodowo jest zawiązana z biznesem.

Facebook/Tomasz Stockinger strona muzyczna

Maluszek w rodzinie

Aktor może być naprawdę szczęśliwy, bo wkrótce jego rodzina powiększy się o nowego członka. Tomasz Stockinger zostanie niebawem dziadkiem. To będzie już drugi wnuk aktora. Stockinger ujawnił w rozmowie z magazynem Świat i Ludzie, że z cztery miesiąc powtórnie zostanie dziadkiem. Aktor powiedział:

Ja już nie mogę się doczekać. Mogę zdradzić, że urodzi się chłopiec!

Syn aktora, Robert Stockinger jest reporterem programu Dzień Dobry TVN. Dziennikarz sześć lat temu ożenił się z Patrycją Drozd, która jest dziennikarką TVN24. Para ślub wzięła w Sopocie, skąd pochodzi panna młoda. Teraz Patrycja i Robert spodziewają się drugiej pociechy.

Facebook/Robert Stockinger

Źródło: Świat i Ludzie, Twoje Imperium

Zdjęcia: Facebook/Tomasz Stockinger strona muzyczna

Facebook/Robert Stockinger

Komentarze

Komentarze