TRAGEDIA u Małgorzaty Rozenek! „Gdy dzisiaj zobaczyłam WYNIK, to bardzo się załamałam”

Małgorzata Rozenek jest obecnie w zaawansowanej ciąży. Gwiazda doskonale wie, że powinna teraz szczególnie o siebie dbać. Niestety, prezenterka zobaczyła ostatnio wyniki pewnych badań, które dosłownie ją załamały…

Długie starania o dziecko

Małgorzata Rozenek bardzo długo starała się zajść w kolejną ciążę. Kiedy już jej się to udało, nie potrafiła ukryć swojego szczęścia i bardzo szybko podzieliła się radosną nowiną z całym światem. Małgosia i jej mąż Radosław Majdan oczekują przyjścia na świat pierwszego wspólnego dziecka. Wiadomo już, że para spodziewa się synka. Gwiazdę jednak coś martwi, a mianowicie…

Jakość powietrza w naszym kraju

Jak pokazują badania, jakość powietrza w Polsce nie jest najlepsza, co bardzo niepokoi Małgosię. Zamiast chodzić na spacery, prezenterka i jej rodzina spędzają dużo czasu w domu, a wszystko z uwagi na wszechobecny smog.

Gwiazda postanowiła przestrzec przed spacerami również inne ciężarne kobiety.

„Słuchajcie dziewczyny, bardzo uważajcie dzisiaj na straszny smog. Ja rozmawiałam z moim lekarzem prowadzącym. Normy zanieczyszczenia powietrza dzisiaj w całej Polsce, a szczególnie w Małopolsce i na Śląsku, przekraczają o kilkaset procent, w przypadku Warszawy i ponad tysiąc procent w przypadku Małopolski i Śląska” – powiedziała na InstaStory.

tragedia
Pixabay

Zaapelowała do mam

Małgosia ostrzegła wszystkie mamy małych dzieci, aby nie wychodziły w takie dni z domu…

„To jest tak, że my w ciąży naprawdę musimy zwracać uwagę na jakość powietrza i jeżeli jest taka pogoda, jaka jest, to musimy ograniczać wychodzenie na dwór, co więcej musimy ograniczać to wychodzenie z małymi dziećmi” – powiedziała.

Załamała się

Małgosię coś ostatnio bardzo załamało…

„I ważne jest, żeby sprawdzać, mnie tego nauczył mój lekarz, ja tego nie wiedziałam, te tabele czystości powietrza i gdy dzisiaj zobaczyłam wynik, to bardzo się załamałam, a już nie mówię o mieszkankach Małopolski czy Śląska. Więc dzisiaj żadnych długich spacerów ani nic, bo to nie jest zdrowe”.

Weźmiecie sobie do serca jej rady?

Czytaj też: Majdan SZCZERZE o Rozenek! Wyznał co ROBILI w jego garażu!

tragedia
Unsplash

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

 

Komentarze

Komentarze