TRAGEDIA w Małopolsce! Matka UDUSIŁA przez sen córeczkę, a POTEM…

Horror w gminie Babice w Małopolsce. W jednym z domów 41-letnia matka udusiła przez sen swoją pięcioletnią córeczkę, a następnie próbowała się zabić. Sprawą zajęła się policja i prokuratura w Chrzanowie.

Rodzinny dramat

W jednym z domów jednorodzinnych w Babince doszło do strasznej tragedii. 41-letnia kobieta udusiła swoją śpiącą 5-letnią córkę, a następnie próbowała popełnić samobójstwo.

Kto zawiadomił policję?

Około południa następnego dnia, w domu, w którym doszło do tragedii, pojawiła się babcia. To właśnie ona odkryła zwłoki 5-latki i ranną matkę i postanowiła zgłosić sprawę na policję. Matka dziecka została przewieziona do szpitala, gdzie zapewniono jej opiekę psychologa. Stan kobiety nie pozwala jednak na to, żeby ją przesłuchać.

Sprawę śmierci pięciolatki bada chrzanowska prokuratura. Jak dotąd, nie podano żadnych szczegółów w tej bulwersującej sprawie.

Czytaj też: To ŚMIERTELNE zagrożenie dla dzieci! WHO bije na ALARM!

Rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Chrzanowie, mł. asp. Iwona Szelichiewicz w rozmowie z portalem Głos24.pl powiedziała:

„Nie powiem nic więcej, na co nie mamy zezwolenia. Po rozmowie z panią prokurator możemy udzielić informacji jedynie odnośnie naszych czynności, które podejmowaliśmy na miejscu zdarzenia. Wczoraj ok. godz. 11:55 dyżurny naszej jednostki otrzymał zgłoszenie z numeru alarmowego o śmierci pięcioletniego dziecka w jednej z miejscowości gminy Babice. Na miejscu zdarzenia byli obecni lekarz, policjanci oraz technicy kryminalistyki z Chrzanowa i Krakowa. Wykonali oni wszelkiego rodzaju czynności i oględziny pod ścisłym nadzorem prokuratora z Chrzanowa. W dniu wczorajszym zatrzymano 41-letnią matkę dziecka.  Przebywa ona w szpitalu, na tę chwilę nie wykonano z nią żadnych czynności procesowych. Kiedy ewentualnie byłyby możliwe, trzeba pytać prokuratury, która, podejrzewam, jest w kontakcie z lekarzem. Jest zbyt wcześnie, żeby mówić o jakichkolwiek okolicznościach. Są one badane przez prokuraturę”.

Czytaj też: ŚMIERĆ dziecka w przedszkolu! Winna była…

Źródło: Super Express, Głos24.pl

Zdjęcia: Pixabay

Komentarze

Komentarze