Transseksualna Kamila z „Top Model” wrzuciła do sieci PÓŁNAGIE zdjęcie! Przesadziła?

Kamila Warzecha zyskała rozgłos po tym, jak wzięła udział w 6. edycji „Top Model”. Największym szokiem dla wielu osób było to, że dziewczyna w przeszłości była chłopakiem o imieniu Kamil! Ostatnio Kamila opublikowała w sieci bardzo odważne zdjęcie, na którym nie ma na sobie majtek! Zobaczcie!

Kim jest Kamila Warzecha?

Kamila Warzecha była uczestniczką szóstej edycji programu „Top Model”. W show przyznała się, że kiedyś była chłopakiem – Kamilem – ale zmieniła swoje imię na żeńską formę, ponieważ tak naprawdę czuje się kobietą. Mimo iż udział w programie wymagał od niej wielu poświęceń – musiała m.in. pokazać się nago, Kamila świetnie sobie poradziła w show i zyskała sympatię wielu fanów programu.

Wstawiła półnagie zdjęcie

Warzecha najwidoczniej wciąż usiłuje szokować, ponieważ opublikowała w sieci zdjęcie, o którym pisze teraz cały internet. Na instagramowym profilu Kamili, który obserwuje ją ponad 37 tys. osób, pojawiła się odważna fotka, na której modelka pokazała się… bez majtek, ubrana w szpilki i krótki czarny top. Wiele osób było zachwyconych jej wyrzeźbionym ciałem. Jak zwykle nie zabrakło też tych, którzy bardzo ją skrytykowali za wrzucanie do internetu tego typu zdjęć.

Czytaj też: Rzeźniczak wrzucił do sieci NAGIE zdjęcie! „Pomyliły ci się portale, to nie Tinder” – napisał jeden z internautów

zdjęcie
IG

„Mam pytanie – transeksualna tzn. że masz penisa?”.

„A gdzie siusiak?”.

„Obrzydliwe, zaraz pójdę do toalety zwymiotować” – pisali internauci.

Na Was też Kamila zrobiła takie niepozytywne wrażenie?

zdjęcie
IG

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

 

Komentarze

Komentarze