Trik stylizacyjny prosto z Fashion Week! Potrzebna wam tylko koszula!

 Żeby nasza stylizacja została zauważona wystarczy czasem jeden, dyskretny ruch, który doda jej odrobiny modowego smaczku. Fanki jarfingu, czyli nowego trendu, noszenia swetra zamiast szalika na pewno zwrócą uwagę mijających przechodniów. Wielbicielki koszul również mogą wyłamać się z reguły niekoniecznie nosząc zapięte je pod samą szyję. Według obecnej mody nawet nie jest to wskazane!  ‾

Styliści dobrze wiedzą, że w modzie trzeba umieć czymś zaskoczyć, aby wzbudzić zainteresowanie. Dlatego co rusz wymyślają coraz to nowe rozwiązania i zaskakujące pomysły. Niedawno modny był zaplątany trend, czyli wiązanie supełków na każdej  bluzce, koszuli, a nawet kostiumie kąpielowym. Koszula w modzie została, ale teraz nosimy ją bez węzełków, za to do połowy rozpiętą.

Diabeł tkwi w szczegółach

Pomysł ten zaczęły lansować fashionistki,  głównie na ulicach Nowego Jorku, Londynu i Mediolanu podczas odbywających się tam ostatnio tygodni mody. Najczęściej widzianą stylizacją była właśnie klasyczna koszula i dowolny rodzaj spodni (kuloty, jeansy, cygaretki itp.)  Jednak mimo typowego zestawienia, nie wiało nudą i sztampowością. Bowiem dziewczyny z branży mody postanowiły nieco poeksperymentować z  „górą” i w efekcie nosić ją nieco inaczej niż do tej pory. Żegnamy się więc, z kurczowo zapiętą koszulą włożoną w spodnie, a witamy zupełnie nowy trend, gdzie przeważa totalna swoboda. Zgodnie z nowymi zasadami wypuszczamy ją mniej więcej do połowy  lub częściowo wkładamy do spodni. Karty natomiast rozdają guziki, które należy rozpiąć na wysokości pępka, w taki sposób, by odsłonić kawałek brzucha.

https://www.instagram.com/louloudesaison/

https://www.instagram.com/martitamgd/

https://www.instagram.com/sarahilding/

https://www.instagram.com/louloudesaison/

Na Instagramie taki look promują już znane  fashionistki, top modelki, influencerki i redaktorki mody. My ze względu na panująca pogodę, możemy nieco zmodyfikować ten trik i zostawić więcej guzików zapiętych lub potraktować koszulę jak żakiet i założyć pod spód klasyczny top. Ostatecznie zrobić to samo, ale z  trenczem czy płaszczem, bo zdaje się, że ten trend już rozpycha się guzikami  wśród okryć wierzchnich.

Zdjęcie główne: https://www.instagram.com/daily_style_fashion_/

Komentarze

Komentarze