Trump mocno broni życia … dzieci! ZOBACZ!

Prezydent Donald Trump oficjalnie ogłosił listopad Narodowym Miesiącem Adopcji. Nie jest to pierwsze tego typu wydarzenie. Historia Narodowego Miesiąca Adopcji sięga 1984 roku, kiedy to prezydent Regan ogłosił pierwszy w dziejach kontynentu Tydzień Adopcji. Niemal dekadę później, w 1995 roku prezydent Clinton rozszerzył ten okres do miesiąca. Od tamtej pory wydarzenie odbywa się cyklicznie.

Miesiąc dedykowany adopcji, ma na celu zwrócenie uwagi na problem dzieci niechcianych, które niejednokrotnie czekają na adopcję przez całe dzieciństwo. Wzrost świadomości przyczynia się do podejmowania decyzji o adopcji przez amerykańskie małżeństwa. Prezydent Trump otwierając kolejny Narodowy Miesiąc Adopcji, zwrócił uwagę jak ważne jest, aby każde dziecko zaznało w swoim życiu prawdziwej miłości, bezpieczeństwa i poczucia przynależności.

„Każdego roku cudowne i kochające rodziny adoptują tysiące dzieci, zapewniając im przywiązanie, uwagę i możliwości, na jakie zasługują. Adopcja jest prawdziwym błogosławieństwem, które wzbogaca zarówno życie rodziców, jak i dzieci. Podczas Narodowego Miesiąca Adopcji chcemy świętować decyzję tysięcy rodzin, które rozwinęły się poprzez adopcję, chcemy docenić ich siłę i odporność dzieci, które wciąż czekają na znalezienie prawdziwego domu”. 

 

Widać, że Donald Trump naprawdę dba o rodziny i dzieci. Chwała mu za to! 

 

sem/swiato-podglad.pl

Komentarze

Komentarze