Twój partner nie ma ochoty na ZBLIŻENIE?! Może się za tym kryć coś POWAŻNEGO!

Intymność jest niezwykle ważna w życiu każdej pary. Czasem zdarza się jednak tak, że jedna ze stron nie ma ochoty na igraszki. Tylko na dzieckoifigura.pl wyjaśniamy, dlaczego tak się dzieje!

1. Ból głowy

Któż z nas nie zna tej wymówki? Okazuje się jednak, że jest w niej ziarno prawdy. Nikt przecież nie lubi, gdy podczas intymnych zabaw odczuwa dyskomfort. Sprawdźmy więc, czy nasz partner tylko nas zbywa, czy rzeczywiście coś mu dolega. Może ma zbyt wysokie ciśnienie? Zadbajmy o jego zdrowie!

2. Zmęczenie

Każdy z nas czasem bywa padnięty. To dobra wymówka, by uniknąć intymnych chwil. Tyle że chroniczne zmęczenie to już poważny problem. Sprawdźmy, co tak naprawdę jest naszemu partnerowi. Może za dużo pracuje? Czy ostatnio nie wziął sobie na głowę dodatkowych obowiązków?

3. Nuda

Nuda to największy wróg każdej pary. Zastanów się, czy wasze pożycie nie jest powtarzalne? Może kółko robicie to w ten sam sposób? Ratunkiem może być wspólne obejrzenie pieprznego filmu lub przeczytanie Kamasutry. Tam na pewno znajdziecie wiele inspiracji!

Fot. Pixabay

4. Zdrada

To niestety najpoważniejszy powód braku chęci na zbliżenie. Z góry nie zakładaj jednak najgorszego! To ewidentnie ostateczność. Być może twojemu partnerowi rzeczywiście chodzą po głowie inne osoby, ale może to wynikać z punktu nr 3, czyli nudy. Wystarczy rozpalić go na nowo, a głupie myśli wylecą mu z głowy!

5. A może wina jest po Twojej stronie?

Zastanów się, bo może to Ty spowodowałeś, że partner nie ma ochoty na zbliżenie? Może ostatnio się pokłóciliście? A może po prostu nie inicjujesz wspólnej zabawy? Zrób łóżkowy rachunek sumienia! To naprawdę pomaga!

Niezależnie od powodu, ochotę na zbliżenie możesz szybko przywrócić. Rozgrzej swojego partnera na nowo! To nigdy nie zaszkodzi, a może być początkiem drogi do zupełnie nowych doznań!

Fot. Pixabay

Komentarze

Komentarze