Główna

UJAWNIONO zarobki Magdaleny Ogórek! ZDĘBIEJESZ!

zarobki

Po nieudanym starcie w wyborach prezydenckich w 2015 roku, Magdalena Ogórek znalazła pracę w TVP jako dziennikarka. Ile obecnie zarabia? Będziesz w szoku!

Kim jest Magdalena Ogórek?

Magdalena Ogórek to polska historyk, doktor nauk humanistycznych, prezenterka telewizyjna oraz kandydatka SLD na prezydenta RP w 2015 r. Po nieudanym starcie w wyborach, Ogórek zajęła się pracą dziennikarki. W lutym 2017 r. zaczęła prowadzić program „Studio Polska” w TVP Info na zmianę z Katarzyną Matuszewską. Później, po ustąpieniu Katarzyny Matuszewskiej, prowadzi ten program wspólnie z Jackiem Łęskim.

Od września 2017 r., Ogórek jest także jedną z prowadzących program „O co chodzi” w TVP Info, zaś od lutego 2019 prowadzi program „Minęła dwudziesta” w TVP Info.

Czytaj też: ZNAMY ZAROBKI pracowników TVP! Lepiej usiądź!

zarobki

IG

Ile zarabia Ogórek?

Informację tę ujawnił podczas posiedzenia senackiej Komisji Kultury i Środków Przekazu, wicemarszałek Senatu Bogdan Borusewicz.

„Ilekroć przychodziłem w poprzednim okresie do radia, a także do telewizji, to ja nie wiedziałem jakie poglądy ma dziennikarz, który ze mną rozmawia. I uważam, że jest to bardzo ważna wartość. A teraz? Oczywiście zaczęło się od Jedynki (…) Ja nie wiem, czy pani Ogórek nie wystarczy te 600 tysięcy rocznie, które na podstawie umowy zlecenie otrzymuje z telewizji? Czy jeszcze trzeba jej dodać?” – powiedział Borusewicz.

zarobki

IG

Nie udzieliła komentarza

Póki co,  Ogórek nie odniosła się do słów Bogdana Borusewicza.

„Wysokość zarobków pracowników i współpracowników TVP to informacje objęte ochroną danych osobowych i jako takie nie mogą być ujawniane” – odpowiedziało Wirtualnej Polsce, Centrum Informacji Telewizji Polskiej.

600 tysięcy rocznie, to zarobki rzędu 50 tys. zł miesięcznie. To dużo czy mało?

Czytaj też: Polacy boją się koronawirusa, a tymczasem NADCIĄGA…?!

Źródło: Pomponik

Zdjęcia: Instagram


  
Wyżej