Ukrainka od 30 lat nie obcinała włosów! Zobacz jak wygląda!

Ukraińska modelka, Alena Kravchenko ma 35 lat i od 30 lat nie była już u fryzjera. Włosy są dla niej symbolem kobiecości. Jak radzi sobie z tak długimi puklami?

Włosy jak z bajki

Gdy Alena była małą dziewczynką, usłyszała od swojej mamy, że długie włosy to symbol pięknych kobiet. Te słowa tak zapadły Alenie w pamięci, że postanowiła już nigdy nie ścinać swoich włosów. Od 30 lat nie odwiedziła fryzjera. Jej włosy sięgają niemal ziemi. Jak sobie radzi z ich pielęgnacją?

Trudne zadanie

Włosy ukraińskiej modelki mają niemal 180 centymetrów długości. Utrzymanie fryzury w dobrej kondycji nie jest łatwym zadaniem. Jednak Alena od 30 lat zdobyła niezbędne doświadczenie w ich pielęgnacji. Modelka myje swoje włosy tylko raz w tygodniu. Wydaje się, że to bardzo rzadko, ale według niej to wystarczające przy tak długich włosach. Mycie trwa pół godziny. Alena nie używa suszarki. Suszy długie pukle w sposób naturalny. Dopiero , gdy wyschną, czesze włosy.

screen Instagram/alenuvka_longhair

Jakie kosmetyki?

Ukrainka deklaruje, że do pielęgnacji włosów używa specjalnych masek wzmacniających. Stawia na wyroby naturalne, ale też profesjonalne produkty. Często robi ziołowe płukanki i masuje głowę. Wszystko po to, by jej bardzo długie blond loki, wyglądały jak najpiękniej. Zdarza się, że sama na swoje włosy nadepnie. Musi szczególnie uważać. Jednak mimo wielu wyrzeczeń, będzie nadal zapuszczać długie pukle. Jaką długość jest w stanie osiągnąć?

screen Instagram/alenuvka_longhair

Źródło: Gazeta Wyborcza

Zdjęcia: screen Instagram/alenuvka_longhair

Komentarze

Komentarze