Ukraińscy policjanci zabili 5-letniego chłopca! BYLI KOMPLETNIE PIJANI

W zeszły piątek doszło do przerażającego zdarzenia w mieście Perejasław Chmielnicki w obwodzie kijowskim na Ukrainie. 5-letni chłopiec został postrzelony w głowę przez kompletnie pijanych policjantów. Mimo wysiłków lekarzy dziecka nie udało się uratować. 5-latek zmarł w poniedziałek.

Niestety, wysiłki lekarzy nie przyniosły wyników. 5-letni Kyryło zmarł w szpitalu. Nic nie może być pocieszeniem dla rodziców i bliskich, ale jako prezydent i ojciec chcę zapewnić, że zrobię wszystko, żeby winni zostali sprawiedliwie ukarani – stwierdził prezydent Wołodymyr Zełenski.

Policjanci będący pod wpływem alkoholu bawili się bronią i strzelali do pustych puszek na placu zabaw. W pewnym momencie postrzelili 5-letniego chłopca. Funkcjonariusze bojąc się konsekwencji swojego postępowania, postanowili zatuszować sprawę. W ich raporcie znalazła się informacja o tym, że dziecko „upadło i uderzyło głową o kamień”.

Sprawa wyszła na jaw niedługo później. Lekarze, którzy zajmowali się hospitalizacją dziecka znaleźli na jego głowie ranę postrzałową.

Naczelnik naszego komisariatu rejonowego przyjeżdżał do nas, na reanimację, i mówił, że oni przyznają się do winy, ale są tak pijani, że nie wiedzą, który z nich to zrobił. Byli pijani do nieprzytomności. Po prostu się bawili – powiedziała babcia chłopca w rozmowie z dziennikarzami.

W kraju doszło do zamieszek i protestów. Ukraińcy domagają się odpowiedniej kary dla zabójców 5-latka.

Zdjęcie: Pixabay

Źródło: rmf24.pl

Zobacz też: Włosy wypadają ci garściami? Ten naturalny sposób POMOŻE JE URATOWAĆ

Komentarze

Komentarze