Ukraińska marka bielizny zatrudniła do reklamy SENIORKĘ! Piękna?

Modelki plus-size i emerytka stały się bohaterkami nowej reklamy ukraińskiej marki bielizny Brabrabra. Zdjęcia z kampanii możemy już oglądać na profilu firmy na Instagramie.

Nietypowa kampania bieliźniana

Zwykle w kampaniach bielizny możemy oglądać szczupłe, seksowne i bardzo młode modelki. Ukraińska firma bieliźniana Brabrabra postanowiła przełamać ten stereotyp i zatrudniła do sesji kobiety o bardziej krągłych i kobiecych kształtach. Jedną z bohaterek kampanii jest modelka plus-size Ekaterina Dorfman, która podczas sesji została sfotografowana w krótkiej żółtej koszulce i fioletowych majtkach z błękitnym paskiem.

Ponadto w zdjęciach wzięła udział emerytka o imieniu Antonina z agencji Zhiznolyub, która bardzo często zatrudnia starsze modelki do kampanii. Wraz z nią w sesji wystąpiła ciemnoskóra modelka Yulia Bogdanova i blogerka Elena Sidelnik.

Czytaj też: Madonna POWIĘKSZYŁA POŚLADKI?! To zdjęcie nie pozostawia złudzeń!

bielizny
IG

Wspólne zdjęcie kobiet pojawiło się na Instagramie marki.

„Komfort dla każdego! Dzięki palecie 11 kolorów – łatwo dobrać bieliznę do nastroju, już o poranku. A Ty jak lubisz się ubierać? Czy robisz to bardziej spontanicznie, czy myślisz o wszystkim dzień wcześniej?” – czytamy pod fotką z kampanii.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo przychylnych komentarzy, w których internauci gratulowali marce tego, że zatrudniła do sesji kobiety, które nie są typowymi modelkami.

„Prawdziwe piękno!”.

„Jesteście wspaniałe!”.

„Cudowne, prawdziwe kobiety a nie wysuszone wieszaki” – pisali.

Jak oceniacie zdjęcia z kampanii?

>> Pierwszy influencer został błogosławionym. To 15-letni Carlo Acutis.

bielizny
IG

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze