Umierająca PANNA MŁODA poślubiła miłość swojego życia! ICH ZDJĘCIA WZRUSZĄ CIĘ DO ŁEZ!

33-letnia Samantha Webster i jej partner Alec poznali się kilka lat temu w fitness klubie. Po kilku tygodniach wspólnych spotkań zostali parą. Planowali zawrzeć związek małżeński, jednak ich ich plany popsuła choroba kobiety. Samantha zachorowała na raka. Historia pary jest niesamowicie wzruszająca, ponieważ mimo przeciwności losu, narzeczeni zdecydowali się na ślub.

Narzeczeni wstąpili w związek małżeński z początkiem września bieżącego roku. Samantha miała już zaawansowane stadium raka. Czuła się wyczerpana i przebywała w hospicjum w Severn. Kiedy pracownicy ośrodka dowiedzieli się, o marzeniach umierającej kobiety, postanowili pomóc z organizacji wesela.

33-letnia Samantha poślubiła swego oddanego partnera, leżąc na łóżku hospicjum – na sześć dni przed swoją śmiercią.

„Ślub był dla nas czymś bardzo emocjonalnym. Był to zarazem najcięższy dzień, ale jednocześnie najpiękniejszy. Sam była taka wyjątkowa!(…)Na jej pogrzebie pojawiło się około 300 osób”-  powiedział mąż zmarłej kobiety.

Zdjęcia pary poruszyły serca ludzi na całym świecie. Na fotografiach uchwycona została miłość między dwojgiem ludzi. Internauci, którzy widzieli zdjęcia przyznają, że są one niesamowicie wzruszające.

umierająca panna młoda, choroba nowotworowa, Samantha Webster

Zobacz też: Przebiegła PANNA MŁODA. Nie uwierzysz, do czego się posunęła PRZED ŚLUBEM…

Źródło: dailymail.co.uk

Źródło zdjęcia: dailymail.co.uk

 

 

Komentarze

Komentarze