Umyj okna za pomocą TEGO DOMOWEGO ŚRODKA! Efekt powali cię na kolana!

Mycie okien to zmora wielu osób. Każdy, kto choć raz w życiu wykonywał tę czynność, zdaje sobie sprawę jak trudno jest uporać się z tłustymi i zanieczyszczonymi plamami. Okazuje się, że nie trzeba wydawać kilkudziesięciu złotych na specjalistyczne preparaty i środki do mycia szyb. Warto użyć tego DOMOWEGO ŚRODKA, który z pewnością znajdziecie w domowej szafce. Efekt powali was na kolana!

Jak wyczyścić mocno zabrudzone okna?

Przygotuj następujące składniki:

ok. 480 ml (2 niecałe szklanki) wody

60 ml (1/4 szklanki) białego octu

pół łyżeczki płynu do mycia naczyń

Do przygotowania naturalnego środka do czyszczenia szyb oraz okien potrzeba ok. 480 ml (2 niecałe szklanki) wody i 60 ml (1/4 szklanki) białego octu. Biały ocet możesz również zastąpić octem jabłkowym. Możesz także dodać odrobinę płynu do mycia naczyń, nie jest to jednak wymogiem.

Jeśli dbasz o swój dom i regularnie myjesz okna, użyj przepisu, który znajdziesz poniżej:

Przygotuj mieszankę samego octu z wodą w proporcjach 1 szklanka wody i 1 szklanka octu. Miksturę przelej do butelki z atomizerem, by mieć ją pod ręką, gdy zajdzie taka potrzeba.

WAŻNE!

Jeśli nie przepadasz za zapachem octu, możesz do mieszanek dodać kilka kropel olejku zapachowego, co dodatkowo wzmocni działanie płynu, ale również zniweluje ostry zapach octu.

Zdjęcie: Pixabay

Źródło: Pani domu bloguje

Zobacz też: Półtoraroczny Antoś wylał na siebie wrzątek! LEKARZ PIERWSZEGO KONTAKTU ZBAGATELIZOWAŁ SPRAWĘ?

Komentarze

Komentarze