UPROWADZONO syna Zenka Martyniuka! Stoją za tym…

Czy Daniel Martyniuk jest w niebezpieczeństwie? Media obiegła dziś bardzo niepokojąca informacja – syn gwiazdora disco-polo został porwany!

Gdzie jest Daniel?

Na szczęście, Daniel nie został porwany i wszystko z nim ok. Porwanie to tylko jedna ze scen z filmu „Zenek”, o której opowiedział właśnie lider zespołu Akcent – Zenon Martyniuk.

Film biograficzny o Zenku

Zenek Martyniuk jest wielką gwiazdą w naszym kraju. Nic więc dziwnego, że już wkrótce powstanie o nim… film, który z pewnością będzie bił wszelkie rekordy popularności!

Artysta poinformował, że obraz, który jest o nim kręcony, będzie dosyć nietypowy, ponieważ poza wieloma faktami z jego życia, zobaczymy w nim również zdarzenia całkowicie fikcyjne i wymyślone na potrzeby produkcji.

uprowadzono
Instagram

Jedna ze scen ukaże PORWANIE jego syna, Daniela:

„Nie było takiej sytuacji. To jest filmowa fikcja, ale troszeczkę pikanterii trzeba dodać, żeby film był ciekawszy” – zdradził Martyniuk.

Jaki tytuł produkcji?

Martyniuk zdradził, że film początkowo miał mieć nazwęŻycie to są chwile”, ale stwierdził, że jest ona za długa.

„Zenek” jest krótko i na temat” – taki ma być tytuł filmu.

Kiedy premiera?

Obraz „Zenek” do kin trafi w Walentynki – 14 lutego 2020 roku. Reżyserem produkcji jest Jan Hryniak. W tytułowej roli zobaczymy Jakuba Zająca oraz Krzysztofa Czeczota. W produkcji wystąpią też m.in. Klara Bielawska, Karol Dziuba, Jan Frycz, Agnieszka Suchora oraz Roman Gancarczyk.

Wybierzcie się do kin na „Zenka”?

Czytaj też: Zenek Martyniuk nie posiada się z radości! ZOSTAŁ…

Źródło: Telemagazyn

Zdjęcia: Instagram, YouTube

Komentarze

Komentarze