Urodzeni w TYCH miesiącach TRWONIĄ PIENIĄDZE. To EGOIŚCI do potęgi

Urodzeni w tych miesiącach to egoiści? Przyszli rodzice często zastanawiają się, jakim charakterem będzie cechował się ich potomek. Astrologowie uważają, że miesiąc urodzenia dziecka wiele mówi o jego temperamencie i zachowaniu. Sprawdź, czy to prawda!

Dziecko urodzone w styczniu

Jeśli twoje dziecko przyjdzie na świat w styczniu, już teraz możesz spodziewać się, że będzie ono konsekwentne i ambitne. Dzieci styczniowe cechują się pracowitością, determinacją, dużą skrupulatnością i zorganizowaniem. Mogą mieć problemy z okazywaniem uczuć.

Dziecko urodzone w lutym

Dzieci urodzone w lutym to osoby obdarzone sporym temperamentem. Lubią podróżować i zmieniać miejsce zamieszkania. Przejawiają zdolności artystyczne. Ich nastrój szybko może ulegać zmianie. Dziecko urodzone w tym miesiącu jest urodzonym planistą, które z wyprzedzeniem organizuje swoją przyszłość.

Dziecko urodzone w marcu

Dzieci urodzone w marcu uwielbiają rywalizację. Większość z nich to urodzeni liderzy. Uwielbiają być w centrum uwagi, łatwo nawiązują nowe znajomości. Dzieci marcowe często obdarzone są w talent muzyczny. Pasjonują się podróżami, interesuje je architektura. Starają się wybierać zawody kreatywne.

Dziecko urodzone w kwietniu

Dzieci kwietniowe obdarzone są w silną psychikę i mocny charakter. Często obsadzane są na stanowiskach kierowniczych, ze względu na zdolności dyplomatyczne i dużą empatię. Cenią sobie życie rodzinne i uwielbiają opiekować się bliskimi.

Komentarze

Komentarze