Urodził się Z BRODĄ! Miał owłosione ręce, plecy i nogi jak DOROSŁY FACET

Kiedy Jonathan przyszedł na świat, rodzice i lekarze byli zdumieni. Nie wyglądał jak typowy noworodek. Był bardzo owłosiony.

Chłopczyk wyróżniał się z powodu bardzo bujnej czupryny na głowie. Nie tylko ona była owłosiona. W zasadzie całe ciało noworodka pokrywały czarne włosy.

Zarost pokrywał ciało dziecka od głowy aż po stopy. Znajdował się na twarzy, plecach, ramionach i nogach. Jak u dorosłego mężczyzny.

Tata chłopca powiedział: “Kiedy zobaczyliśmy go po porodzie, wyglądał jakby miał na twarzy brodę. Niektórzy w szpitalu żartowali, że zacznie się golić zanim zacznie chodzić”.

Zarówno mama, jak i tata Jonathana byli jednocześnie zaskoczeni wyglądem dziecka i rozbawieni sytuacją. Żartowali, że syn wygląda jak jaskiniowiec.

ladbible.com

Kobieta w ciąży nie raz miała przeprowadzane badanie USG, na żadnym z nich lekarz nie zauważył nic niepokojącego. Nic nie wskazywało, że chłopiec urodzi się owłosiony.

ladbible.com

Na szczęście mocne i grube owłosienie u Jonathana z czasem zniknęło. Wytarło się. Było to lanugo, czyli meszek płodowy. W przypadku tego chłopca naprawdę bujny.

Zobacz też: Urodził się ze SKORUPĄ ŻÓŁWIA na plecach! ZJECHALI MATKĘ z góry na dół

Źródło: ladbible.com
Źródło zdjęć: ladbible.com

Komentarze

Komentarze