Urodziła dziesięcioraczki! Tym samym ustanowiła nowy ŚWIATOWY REKORD!

37-latka z RPA powitała na świecie dziesięcioraczki! Jeszcze nigdy wcześniej na świat nie przyszło tak wiele dzieci z jednej ciąży. Kobieta pobiła światowy rekord.

Dziesięć maleństw

37-letnia obywatelka Republiki Południowej Afryki została mamą trzech dziewczynek i siedmiu chłopców. Dzieci urodziły się przedwcześnie. Przyszły na świat już w siódmym miesiącu ciąży.  Serwis mirror.co.uk donosi, że świeżo upieczona mama dziesięciu pociech, ma już bliźnięta. Mieszka  w prowincji Gauteng.

Ogromna rodzina

Kobieta w błyskawicznym tempie powiększyła swoją rodzinę. 37-latka ma już sześcioletnie bliźnięta. Wspólnie z mężem wiedzieli, że to ciążą mnoga. Jednak spodziewali się ośmioraczków, a nie dziesięcioraczków. Małżeństwo było bardzo zaskoczone, ale też szczęśliwe. 37-latka twierdzi, że dzieci zostały poczęte w naturalny sposób. Dzieci przyszły na świat w wyniku cesarskiego cięcia. Lekarze, którzy byli na sali porodowej również nie kryli swojego zdziwienia, gdy okazało się, że dzieci jest więcej niż ośmioro.

Światowy rekord

Zagraniczne media donoszą, że 37-letnia obywatelka RPA ustanowiła światowy rekord. Wcześniej ten rekord należał do kobiety z Mali, która urodziła dziewięcioro pociech. Przed nią ten rekord pobiła Amerykanka, która została mamą ośmiu niemowląt.

Pexels

Źródło: Voice of the Cape

Zdjęcia: Twitter/Voice of the Cape; Pexels

 

Komentarze

Komentarze