Urodziła na LOTNISKU w TOALECIE! Córeczkę nazwała na cześć LOTNISKA!

Do niecodziennego zdarzenia doszło podczas międzylądowania na lotnisku w Miami. Pasażerka nagle zaczęła rodzić w toalecie. Wszystko skończyło się szczęśliwie. Córeczka nosi imię nadane jej przez mamę na lotniska w Miami.

Odlotowy poród

Przeważnie kobiety, które są niedługo przed rozwiązaniem starają się ustalić z lekarzem szczegóły porodu i jego przebieg. takiej szansy nie miała obywatelka Hondurasu .Kobieta zaczęła rodzić w lotniskowej toalecie, blisko bramek, które miała przekroczyć, żeby wsiąść do samolotu, który leciał do Hondurasu. Na szczęście obsługa lotniska zachowała w tym trudnym momencie zimną krew. Pomogli rodzącej kobiecie. Jej córeczka szczęśliwie przyszła na świat na lotnisku.

Zaskoczona mama

Kobieta była bardzo zaskoczona, że jej dziecko dużo wcześniej postanawia się urodzić, niż było to zaplanowane. Poród zaczął się 20 czerwca w toalecie na lotnisku w Miami. Personel lotniska zastąpił personel medyczny w tym przypadku. Łazienka na lotnisku stałą się salą porodową. Obsługa lotniska stanęła na wysokości zadania. Zajęła się troskliwie rodzącą kobietą, a następnie jej córeczką. Dyrekcja lotniska w Miami poinformowała, że a równo dziewczynce, jak i jej mamie nic nie dolega i obie dobrze się czują.

Ale imię!

Dziewczynka, która przyszła na świat na lotnisku uzyskała nietypowe imię. Jej mama nazwała ją Mia na część nazwy lotniska, czyli Miami International Airport. Greg China, rzecznik portu lotniczego w Miami , powiedział w rozmowie z lokalnymi mediami:

Jesteśmy dumni, że dziecku nazwano imię Mia z powodu jej narodzin na naszym lotnisku.

Obsługa lotniska jest zaszczycona, że pomogła szczęśliwie przyjść dziewczynce na świat. Mia jest zdrowa i bezpieczna, podobne jak jej mama.

Źródło: edziecko

Zdjęcia: Pexels

Komentarze

Komentarze