URODZIŁA W SAMOCHODZIE. Jej reakcja na szokujące SŁOWA MĘŻA jest bezbłędna!

Zgodnie z relacją dr Briana Snydera pod szpitalem, w którym pracuje, doszło do nietypowego zdarzenia. U jego wejścia zaparkował samochód z rodzącą kobietą Andreą, którą przywiózł mąż. Poród był w zaawansowanym stadium, nie było możliwości przeniesienia kobiety do wnętrza budynku. Co lekarz postanowił zrobić?

Poród w aucie
Stwierdził, że dziecko musi przyjść na świat poza murami szpitala, w samochodzie. Wyszedł na zewnątrz budynku, aby pomóc rodzącej kobiecie.

W pewnym momencie sytuacja stała się niebezpieczna. Pępowina okręciła się wokół główki dziecka. Na szczęście lekarz szybko sobie z tym poradził i dalej poród przebiegł bez problemów.

Słowa męża
Wreszcie mąż Andrei mógł przeciąć pępowinę. Jednak, zamiast to zrobić, mężczyzna zwrócił żonie uwagę. Był zaniepokojony tym, że nowy samochód jest cały we krwi.

Z wyrzutem powiedział:
To nasz nowy samochód. Tapicerka była robiona na zamówienie, a jest cała we krwi. Nie mogłaś poczekać 15 minut?.

Jak zareagowała Andrea? Kobieta uderzyła męża w twarz. Było to dość silne uderzenie, więc mężczyzna potrzebował pomocy lekarza.

Dobrze zrobiła?

Zobacz filmik, by poznać przebieg zdarzeń (poród przed szpitalem miał miejsce naprawdę, treść filmu to inscenizacja, która odtwarza przebieg wydarzenia):

https://www.youtube.com/watch?time_continue=44&v=Z3c9m1BZsvA

Zobacz też: “Powinniście się leczyć”. DZIWNE ZDJĘCIA z porodu, które OBURZYŁY internautów

Źródło: popularne.pl
Źródło zdjęć: pixabay.com

Komentarze

Komentarze