Urodziła zdrowe dziecko. PRZEPŁAKAŁA prawie 2 tygodnie

Emily Skye to znana trenerka fitness pochodzenia australijskiego. Kobieta niedawno urodziła córeczkę. Przyznała w rozmowie z dziennikarzami, że po porodzie przepłakała prawie 2 tygodnie. Dlaczego?

Baby blues
Kiedy
jej córka pojawiła się na świecie, kobietę dopadła typowa przypadłość świeżo upieczonych mam, czyli baby blues. Emily przepłakała 10 dni, była przygnębiona. Cierpiała z powodu bezsenności.

Baby blues to poporodowy smutek. Mija po upływie około 2 tygodni. Za jego występowanie są odpowiedzialne hormony, które potrzebują czasu, by wrócić do równowagi.

Emily Skye, mimo że nie mogła się doczekać, kiedy jej córka przyjdzie na świat, nie czerpała radości z bycia mamą. Miała z tego powodu wyrzuty sumienia.

Z czasem wróciła do ćwiczeń, których bardzo jej brakowało, a także znalazła przyjemność w opiekowaniu się dzieckiem. Jej stan psychiczny poprawiał się z dnia na dzień.

Zdecydowała się opowiedzieć o swoich przeżyciach, by wesprzeć inne kobiety. Radzi im, aby w przypadku baby blues szukały pomocy u bliskich.

Zobacz też: Jest “LENIWA” i “samolubna”. Przestała KARMIĆ PIERSIĄ 3 tygodnie po porodzie

Źródło: womenshealthmag.com
Źródło zdjęć: Instagram / @emilyskyefit

Komentarze

Komentarze