USTRONNE polskie plaże. Tu bezpiecznie odpoczniesz. Korzystaj do woli!

Wiele osób będzie w tym roku poszukiwało ustronnych miejsc do wypoczynku. Gdzie wybrać się na wakacje, żeby nie natknąć się na tłum turystów? Podpowiadamy!

Gdzie pojechać?

Z powodu pandemii koronawirusa, w tym roku nasze podróżowanie zmieni się o 180 stopni. Wielu z nas będzie poszukiwało miejsc, w których można bezpiecznie odpocząć nie mając styczności z innymi turystami. Czy to w ogóle możliwe? Tak. W Polsce jest bowiem wiele ustronnych plaż, na których możemy pobyć sami.

Na przykład?

Pierwszym miejscem są nadmorskie Piaski obok Krynicy Morskiej. To miejscowość na granicy polsko-rosyjskiej, oddalona o 12 km od kurortu. Tutaj, a dokładnie ok. 2 km na zachód od plaży strzeżonej w Piaskach, możemy odpoczywać do woli. Plaża ta nie jest bowiem uczęszczana przez tłumy turystów. Nie bez powodu w okresie letnim przebywają na niej nawet nudyści.

Czytaj też: Polacy boją się koronawirusa, a tymczasem NADCIĄGA…?!

plaże
Pixabay

W jakich jeszcze miejscach odnajdziemy ciszę i upragnioną pustkę?

„Nadal można znaleźć piękne plaże bez parawanów i tłumów turystów, miejsca w których nie ma problemu z nocnym hałasem czy zatłoczonymi restauracjami. Na liście takich miejscowości znajdziemy Karwieńskie Błoto, Lubiatowo, Słajszewo, Poddąbie, Rusinowo, Wicie, Kopań, Bobolin, Łazy, Unieście, Gąski, Rogowo, Trzęsacz, Pustkowo, Łukęcin” – zapewnia Kamila Miciuła z portalu Nocowanie.pl.

A wy gdzie planujecie spędzić tegoroczne wakacje?

Czytaj też: FATALNE wieści! Wykryto nową, ZMUTOWANĄ formę koronawirusa! Co to oznacza?

Źródło: WP

Zdjęcia: Pixabay

Komentarze

Komentarze