Uważny widz pomógł prezenterce wykryć raka! „Ten mail uratował mi życie!”

Victoria Price, prezenterka amerykańskiego kanału telewizyjnego WFLA-TV, powiedziała, że ​​uważny widz pomógł jej wykryć raka. W poście opublikowanym na Twitterze dziennikarka wyjaśniła, że ​​tylko dzięki radom pewnej nieznajomej kobiety udała się do lekarza na badanie.

Dostała maila od widza

Price powiedziała, że ​​w czerwcu otrzymała e-mail od jednego z widzów programu informacyjnego. W wiadomości nieznajoma kobieta poradziła dziennikarce, aby ta udała się do lekarza. Wskazała przy okazji na niewielki guzek na jej szyi. Okazało się, że w okolicy jej tarczycy pojawiło się zgrubienie.

„Gdybym nie otrzymała tego listu, nigdy nie zwróciłabym się do specjalistów, a rak by się dalej rozprzestrzeniał” – powiedziała Price.

Według niej, kobieta zwróciła się do niej, ponieważ w przeszłości sama borykała się z podobnym problemem zdrowotnym.

Czytaj też: Ciąża uratowała ją przed rakiem! Kiedy była w 21. tygodniu wydarzył się dramat!

raka
CNN

Czeka na operację

Dziennikarka dodała, że ​​ze względu na pandemię koronawirusa diagnoza była trudna. W dniu 27 lipca kobieta została poddana operacji usunięcia złośliwego guza.

„Zawsze będę wdzięczna tej kobiecie, która poświęciła czas i napisała do mnie, do zupełnie obcej osoby. Nie miała żadnych zobowiązań, ale i tak to zrobiła. Ten mail bez wątpienia uratował mi życie” – podsumowała Price.

Wcześniej, Antoinette Lattouf, prezenterka australijskiego kanału telewizyjnego Network 10 poinformowała, że dostała od uważnego widza wiadomość, w której zwrócił on uwagę na jej chorobę tarczycy.

raka
CNN

Źródło: CNN

Zdjęcie: CNN

Komentarze

Komentarze