Uwielbiamy go za „Barwy szczęścia”. Niestety ma RAKA

Uwielbiamy go za „Barwy szczęścia”. Niestety, nie mamy dobrych wieści na temat stanu jego zdrowia. Aktor ma bowiem raka…

Fatalna diagnoza

W 2175 odcinku serialu „Barwy szczęścia” Łukasz (Michał Rolnicki) pozna straszliwą diagnozę. Okaże się, że mąż Kasi (Katarzyna Glinka) ma raka.

Sadowski zupełnie przez przypadek odkryje, że cierpi na nowotwór, ponieważ choroba tak naprawdę nie będzie dawała żadnych objawów. Łukasz będzie prowadził dziennikarskie śledztwo i zgłosi się do znachora Abaja (Kajetan Wolniewicz), przez którego Iza Małek omal nie zmarła. To właśnie on powie mu, że choruje na raka.

raka
Instagram

Chora prostata

Udając chorego Łukasz wybierze się do znachora po pomoc. Sadowski będzie bardzo zdziwiony, kiedy podczas badania Abaj wykryje, że ma chorą prostatę. Początkowo w to nie uwierzy, ale po powrocie do domu naprawdę zacznie się bać o swoje zdrowie. Później w 2175 odcinku „Barw szczęścia” Łukasz pozna prawdziwą diagnozę lekarza, która sprawi, że jego świat dosłownie się zawali.

Pokona chorobę?

Czy Łukasz będzie zdrowy? Czy leczenie okaże się skuteczne? Tego zapewne dowiemy się w najbliższym czasie… Jedno jest pewne – czeka go długa walka z chorobą, która na pewno wystawi na próbę życie jego i Kasi.

Czytaj też: Fatalne wieści! Paweł Małaszyński jest w szpitalu z powodu…

raka
Instagram

Źródło: Superseriale.se.pl

Zdjęcia: Instagram

 

Komentarze

Komentarze