Wpadki podczas seksu. Oto najzabawniejsze zdarzenia!

Użytkownik Reddita – rhino1003 – stworzył ostatnio wątek, w którym opisał najzabawniejsze incydenty, które przydarzyły mu się podczas seksu. Inni użytkownicy serwisu także podzielili się swoimi historiami pod jego postem.

1. Zakrztusił się kostką lodu

Autor wątku powiedział, że kiedyś podczas seksu oralnego ze swoją dziewczyną zakrztusił się kostką lodu, którą trzymał w ustach. Mężczyzna wpadł w taką panikę, że zrzucił z siebie partnerkę, w wyniku czego upadła ona na podłogę. Dodał, że po incydencie śmiali się razem do łez.

2. Zaatakował ją kot

„Mój kot zaatakował nogę mojej dziewczyny, kiedy uprawialiśmy seks. Na początku myślałem, że ma orgazm” – przyznał Koziorożec40.

„Kiedyś, kiedy uprawiałam seks z facetem, jego kot wskoczył na łóżko, położył się obok niego i zaczął na nas patrzeć… Wolałabym, żeby zaatakował moją nogę” – napisała w odpowiedzi UpstairsDeer.

Czytaj też: Skandal w Disneyu! Wypuścił bajkę z BISEKSUALNĄ bohaterką!

3. Mimowolne reakcje fizjologiczne

Niektórzy użytkownicy wspominali swoje mimowolne reakcje fizjologiczne. Jeden z internautów powiedział, że jego żona przypadkowo głośno beknęła, gdy ugryzła go w sutek. Inny zauważył, że kiedyś zasnął podczas seksu ze swoją dziewczyną.

„Zawsze bardzo głośno krzyczała. Pewnego dnia sąsiedzi wezwali policję, ponieważ myśleli, że ją biję. Powiedziałem policjantom, że słuchałem heavy metalu” – podzielił się swoją historią meatsack681.

Z kolei użytkowniczka o nazwie molly222 przyznała, że kiedyś podczas seksu jej chłopak nagle puścił bąka. Sytuacja była na tyle żenująca, że para przestała uprawiać seks i zaczęła się śmiać.

Źródło: Reddit

Zdjęcie: Pixabay

Komentarze

Komentarze