Vega zaskoczył wszystkich! Chce nakręcić film o…

Patryk Vega szykuje się do nakręcenia kolejnego filmu! Czym tym razem zaskoczy nas kontrowersyjny reżyser?

Filmy Patryka Vegi

FIlmy Patryka Vegi są uznawane za wyjątkowo kontrowersyjne. W jego produkcjach nie brakuje ostrych dialogów, brutalności i scen seksu. Jego obrazy takie jak „Botoks”, „Kobiety Mafii”, czy „Polityka” były wielkimi kinowymi hitami. Dużą popularnością cieszy się również jego najnowsza produkcja „Bad Boy”. Reżyser szykuje się już do nakręcenia kolejnego filmu. O czym będzie on opowiadać?

Chce nakręcić film o…

Vega planuje nakręcić film o pandemii koronawirusa. Jak donosi “Super Express”, kluczem historii mają być problemu wielu ludzi związane z budowaniem związków opartych na seksie, ale bez silnej więzi emocjonalnej.

Czytaj też: KOLEJNY GŁOŚNY film trafił na Netflixa! Obejrzycie?

Vega
IG

“Ta pandemia, która spotyka bohaterów, jest czymś, co zaczyna przewartościowywać ich postawy. Jestem bardzo zadowolony z tego, że na potrzeby tego filmu nakręciłem kilkadziesiąt bardzo spektakularnych ujęć miasta. Mieliśmy wtedy na początku pandemii taki czas, gdzie w centrum były zupełne pustki. Mam ujęcia Emilii Plater czy innych ulic, które wyglądają jak z filmu “28 dni później”. To jest coś, co się według mnie prędko nie powtórzy, a robi to wrażenie takiego “wow”. Cieszę się, że nakręciłem to już wtedy z myślą o tym filmie” – powiedział Vega.

Co sądzicie o nowym pomyśle Vegi na film? Wróżycie mu sukces?

Źródło: Super Express

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze