Viola Kołakowska drży o córkę „LGBT to SEKTA”!

Viola Kołakowska, która ma z Tomaszem Karolakiem dwoje dzieci zamieściła emocjonalny wpis w swoich mediach społecznościowych. Modelka uważa, że społeczność LGBT jest sektą, a bycie homoseksualnym to swoista moda u nastolatków.

Przekonania Violi

Viola Kołakowska znana jest z kontrowersyjnych wpisów i wypowiedzi w mediach społecznościowych. Partnerka Tomasza Karolaka uważa, że pandemia koronawirusa jest wymyślona, a ludzie, którzy rzekomo chorują na COVID-19 po prostu symulują. Teraz modelka i aktorka zamieściła kolejny wpis. Tym razem wypowiedziała się o społeczności LGBT. Nazwała ją „sektą”. Kołakowska uważa, że dzieci traktują homoseksualizm jako modę. Bycie LGBT jest dla nich trendy.

LGBT to sekta

Viola Kołakowska postanowiła wyjaśnić, co miała na myśli mówiąc o tym, że środowisko LGBT to sekta. Kołakowska tłumaczyła w swoich mediach społecznościowych:

Oczywiste, że nie chodzi o ludzi innej orientacji, ale o tym, którzy stoją za tym i używają was do propagowania idei skrajnie wykraczającej poza jakiekolwiek wartości.

Modelka dalej tłumaczyła:

Teraz to cool być homoseksualnym lub najlepiej by zmieniali płeć(…)Nagle wszystkie dziewczynki chcą być chłopcami  a wszyscy chłopcy są gejami.(…) To wszystko znajdziecie w mangach anime, Cosplay i TikToku.

Facebook/Viola Kołakowska

Problemy z córką

Wpis Violi Kołakowskiej zbiegł się z zamieszczaniem przez jej 13-letnią córkę Lenę treści dotyczących orientacji seksualnej  dziewczynki. Lena paraduje z tęczową torbą, a w swoich mediach społecznościowych zamieszcza tęczowe ikonki i twierdzi, że jest PANSEKSUALNA. Oznacza to, że nastolatkę pociągają osoby bez względu na ich płeć. Co myślicie o wypowiedzi Violi Kołakowskiej? Ma rację czy się myli?

Źródło: Pudelek

Zdjęcia: Facebook/ Viola Kołakowska

Komentarze

Komentarze