W Gdańsku powstał MURAL Anny Przybylskiej! Fani podzieleni! „Gdzie te jej sarnie oczy?” (ZOBACZ!)

Anna Przybylska, to polska aktorka i modelka, której śmierć w młodym wieku wszystkich zaskoczyła. Bowiem aktorka znana z roli Mariolki w „13 Posterunku” zmarła w 2014 r., mając zaledwie 36 lat. Pamięć o niej jednak nie ginie, o czym świadczą najnowsze doniesienia.

Jak donoszą źródła o Annie Przybylskiej powstanie film, na który musimy niestety jeszcze trochę poczekać. W ostatnim jednak czasie zupełnie inaczej uczczono jej wizerunek. Bowiem w Gdańsku powstał mural prezentujący jej twarz. Gdańszczanie mogą go  zobaczyć na żywo, a ten kto ma zbyt daleko do Trójmiasta może na Instagramie. Mianowicie na portalu społecznościowym dziełem pochwalił się sam artysta -Piotr „Tuse” Jaworski, a zdjęcie podpisał następująco:

🖤 Ania / partyzantów 24 gdańsk wrzeszcz /

Fotografia wywołała burzę wśród komentujących, którym raczej mural nie przypadł do gustu. Na profilu artysty można było przeczytać:

Co ona taka napuchnieta?

Jak w tum powiedzeniu „Dobrze żarło ale zdechło” . Taka piękna kobieta ale tu to niestety kompletnie nie ona . Gdzie te jej piękne sarnie oczy

Wyszła gruba jak Holecka 😳 Jak większość Twoich prac mi się podoba, to ta mi nie podchodzi, przykro mi 😬

Ania była przepiękna ale ten mural ograbił ją z całej urody i wyszła z tego gruba, spuchnięta Holecka 😢

Jak widać mural nie podoba się większości obserwującym. My również po Piotrze Jaworskim spodziewaliśmy się czegoś lepszego. Patrząc na jego pozostałe prace myśleliśmy, że mural z Anną Przybylską chociaż w części odda jej piękno. Prawdą jest, że aktorka przypomina siebie, jednak jak zauważyli followersi jest napuchnięta – zwłaszcza policzki i szyja.

Mamy nadzieję, że przyszłe prace artysty będą lepsze.

Źródło: Instagram/Piotr Jaworski

Komentarze

Komentarze