W Gliwicach dziecko wypadło z okna na pierwszym piętrze !

Do nieszczęśliwego wypadku doszło w Gliwicach. Maluch wypadł z okna w jednym z budynków. Na szczęście nie skończyło się tragedią. Dziecko przeżyło.

Nieszczęśliwy wypadek

Wczoraj policjanci dostali informację po godzinie 14. Do nieszczęśliwego wypadku doszło przy ulicy Lipowej w Gliwicach. Policja nie podaje jakiej płci było dziecko. Wiadomo,że maluch podczas zdarzenia był przytomny. Został przewieziony do szpitala. Dziecko jest w stabilnym stanie. Wszystko wskazuje na to, że doszło do nieszczęśliwego w skutkach wypadku.

Trzeźwi rodzice

Rodzice dziecka byli trzeźwi i przebywali w domu. Doszło do niedopatrzenia, które mogło skończyć się tragicznie. Rodzice nie mieli wcześnie problemów z prawem.

Seria zdarzeń

Ostatnio pojawiają się informacje o podobnych nieszczęśliwych wypadkach. Do analogicznych sytuacji dochodziło w Poznaniu, Sosnowcu czy Łodzi. Niestety niektóre ze zdarzeń miały tragiczny skutek. Zwykle przyczyną takich sytuacji jest niezabezpieczenie okna czy nieuwaga rodziców. Niektórzy opiekunowie znajdują się pod wpływem alkoholu. Czasem dzieci pozostają w domu bez jakiejkolwiek opieki. Wówczas dochodzi do tragedii.

 

źródło: radiozet.pl

zdjęcie: pexels.com

Komentarze

Komentarze