W jaki sposób Lara Gessler zorientowała się, że jest w ciąży? Nie uwierzysz, czego jej się odechciało…

Lara Gessler i jej chłopak Piotr Szeląg zostaną już wkrótce po raz pierwszy rodzicami. Para oczekuje przyjścia na świat córeczki. Kiedy Lara po raz pierwszy zorientowała się, że jest w ciąży? Celebrytka zauważyła to, gdy odechciało jej się…

Pierwsza ciąża Lary

Lara Gessler i jej chłopak Piotr Szeląg oczekują przyjścia na świat dziecka. Córka słynnej restauratorki opowiedziała w jednym z ostatnich wywiadów, w jaki sposób zorientowała się, że jest w ciąży. Jak się okazuje, Lara przestała odczuwać chęć na wypicie…

„Dowiedziałam się w szóstym, siódmym tygodniu. A co z objawami? Nie miałam absolutnie ochoty na wino – to jest pierwsza rzecz. A druga rzecz, to miałam bardzo dużą ochotę na świeże soki z pomarańczy i kiwi. U mnie to tak wyglądało” – zdradziła Gessler.

ciąży
IG

Ile jak dotąd przytyła?

Lara zdradziła też, ile póki co przytyła w swojej pierwszej ciąży.

„Na ten moment 10 kilogramów. Zobaczymy, co będzie dalej” – ujawniła.

Czytaj też: Kogucik czy kurka? Lara Gessler zdradziła płeć swojego dziecka!

ciąży
IG

Kiedy powiedziała bliskim o ciąży?

Lara zdradziła, że powiedziała swoim najbliższym o ciąży dopiero pod koniec trzeciego miesiąca. Na pytanie, czy wybrała już z chłopakiem imię dla swojego dziecka odpowiedziała, że tak, ale nie chciała go ujawnić.

ciąży
IG

Czy dziecko będzie ochrzczone?

W rozmowie z Pudelkiem, Lara wyznała, że chrztu nie będzie, ponieważ zarówno ona, jak i jej chłopak Piotr nie są praktykującymi katolikami.

„Nie jesteśmy praktykującymi katolikami, więc nie mamy powodu, aby chrzcić córkę. Wolę żyć jak dobry człowiek niż stwarzać pozory społeczne” – powiedziała Lara w rozmowie z portalem.

Źródło: Pudelek

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze