W odpowiedzi na krytykę Marina Łuczenko-Szczęsna”świeci pupą”na Instagramie!

Popularna gwiazda opublikowała filmik na którym eksponuje swoje pośladki i przy okazji odpowiada hejterom: „Niektórych bardzo zbulwersowało moje zdjęcie w stroju kąpielowym”.

Aktywność w mediach społecznościowych

Żona bogatego piłkarza oraz szczęśliwa mama dwuletniego Liama prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Dużo podróżuje po świecie, robi zakupy w luksusowych butikach. Przy tym nieustannie chwaląc się swoją niebanalną urodą oraz nieskazitelną figurą przede wszystkim na Instagramie.

W ostatnim czasie celebrytka jest bardzo zadowolona, ponieważ udało jej się wyjechać na wymarzone wakacje po bardzo pracowitym okresie. Razem z mężem i dzieckiem wybrała się oczywiście prywatnym samolotem do ekskluzywnego kurortu na greckiej wyspie Mykonos.

Czytaj też: Marina ZNÓW jest w CIĄŻY? Mamy komentarz, w którym…

Prowokacyjne fotografie

Odkąd piosenkarka zameldowała się na wyspie, na każdym kroku dzieli się z fanami zdjęciami oraz relacjami z urlopu. Na jednej z fotografii pokazała się w bardzo skąpym bikini. Nie wszystkim obserwatorom taka odwaga przypadła do gustu, dlatego w komentarzach pod owym postem rozpętała się dyskusja na temat tego, czy ” żonie i mamie” wypada pokazywać takie zdjęcia. Niektórzy twierdzą, że nie.

Zapewne poirytowana gwiazda zdecydowała odnieść się do owej krytyki. W kolejnym wpisie opublikowała filmik,  który jeszcze dobitniej wyeksponował jej pupę. Co ciekawe w tle tańczy za nią uradowany mąż Wojtek. Nowy post artystka dobitnie opisała:

Niektórych bardzo zbulwersowało moje zdjęcie w stroju kąpielowym, dlatego dziś chciałam pokazać, co o tym myślimy.

Prowokacyjne zdjęcie
Instagram

Film zyskał ogromną aprobatę fanów artystki. W komentarzach pojawiła się masa komplementów. Wielu zwolenników celebrytki podejrzewa, że ich idolkę krytykują  jedynie zakompleksione osoby.

„To była zazdrość o figurę”.

 „Czysta zazdrość”.

 „Piszą to zakompleksione dziewczyny”.

Czy Wy również uważacie, że negatywne opinie są wynikiem zazdrości o piękne kształty piosenkarki?

Źródło:Pudelek.pl

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze