W ostatniej chwili uratowali jej życie! W ŻOŁĄDKU kobiety ZNALEZIONO PONAD KILOGRAM…

Kobieta trafiła do szpitala w stanie krytycznym, ponieważ w jej żołądku znaleziono to!

Wcześniej 22-latka skarżyła się na bóle brzucha oraz nudności, ale nikt z rodziny nie podejrzewał, że w swoim żołądku może przechowywać ponad prawie 1,6 kg biżuterii.

 

Kobieta od dawna była podejrzewana przez swoich bliskich o drobne kradzieże, ponieważ z domu rodzinnego oraz salonu jubilerskiego jej brata ginęły różne przedmioty oraz monety. Jednak 22-latka nigdy nie przyznała się otwarcie do kradzieży i nie złapano jej na gorącym uczynku.

 

W szpitalu po wykonaniu prześwietlenia lekarze odkryli, że w jej żołądku znajduje się mnóstwo obcych ciał. Kobieta została poddana natychmiastowej operacji. Lekarze z Bengalu Zachodniego w Indiach znaleźli w żołądku pacjentki m.in: około 69 łańcuszków, 80 kolczyków, 60 monet, 8 medalików.

 

„Znaleźliśmy różne rodzaje biżuterii, w tym łańcuchy i pierścionki. Oprócz tego w żołądku było 60 monet, a nawet zegarek na rękę”wytłumaczyli lekarze w rozmowie z „New Indian Express”.

 

ZOBACZ TEŻ:Osoby spod tych ZNAKÓW ZODIAKU zawsze wyciągną POMOCNĄ DŁOŃ! Są najbardziej POZYTYWNI

 

Wszystko zostało chirurgicznie usunięte, a pacjentka jest w stabilnym stanie. 22-latka została skierowana na leczenie psychiatryczne.

 

Źródło:02

Źródło zdjęcia:Facebook

Komentarze

Komentarze