W pobliżu pałacu księcia Williama i Kate Middleton znaleziono… ZWŁOKI LUDZKIE!

W pobliżu Pałacu Królewskiego Kensington znaleziono zwłoki ludzkie – poinformowała brytyjska gazeta Daily Mirror. Do kogo należały?

Znaleziono zwłoki w stawie

29 sierpnia policja znalazła ciało kobiety w ozdobnym okrągłym stawie, znajdującym się w pobliżu rezydencji księcia Williama i jego żony Kate Middleton. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zespół ratowników medycznych nie był w stanie przeprowadzić reanimacji kobiety i została ona uznana za zmarłą.

Myślano, że to przyjaciółka Samanthy Cameron

Policja początkowo błędnie uważała, że ​​ciało należy do Endellion Green, 51-letniej artystki i dobrej przyjaciółki Samanthy Cameron, żony brytyjskiego premiera. Władze doszły do ​​takiego wniosku, ponieważ wcześniej rodzina Endellion poinformowała o jej zaginięciu. Później okazało się, że zwłoki należą do innej kobiety, a Endellion Green żyje i ma się dobrze.

Czytaj też: To już 9 LAT! Książę William i księżna Kate obchodzą dziś rocznicę ślubu!

zwłoki
Pixabay

Próba identyfikacji zmarłej

Obecnie brytyjska policja próbuje zidentyfikować, kim jest zmarła kobieta i ustalić szczegóły tego, co się stało. Władze podkreślają, że jej śmierć nie ma póki co statusu „podejrzanej” i raczej nie uczestniczyły w niej osoby trzecie. Śledztwo jest w toku.

Pałac Kensington znajduje się w zachodnim Londynie. Od 1981 do 1997 roku rezydencja należała do pierwszej żony księcia Karola Walii – księżnej Diany. Po jej śmierci pałac przeszedł w posiadanie najstarszego syna Diany, księcia Williama i jego żony Kate Middleton.

Źródło: Daily Mirror

Zdjęcie: Instagram

Komentarze

Komentarze