W przyrodzeniu 6-LATKA lekarze ZNALEŹLI TO! Byli ZSZOKOWANI

6-letni chłopiec, który od dłuższego czasu chorował na infekcje dróg moczowych, trafił do szpitala. Testy wykluczyły zakażenie. Naukowcy z Uniwersytetu Medycznego Króla Jerzego w Indiach polecili zrobienie dodatkowych badań. Po wykonaniu prześwietlenia okazało się, że nic nie blokowało jego nerek ani pęcherza moczowego.

Dodatkowe badanie potwierdziło jednak, że cewka jest rozdęta i zablokowana. Za pomocą cienkiego drutu z przymocowanym do niego aparatem spojrzeli w jego cewkę moczową. W ciele chłopca odkryto dziwne znalezisko. Plastikowe i lśniące.  Za pomocą kleszczy chirurgicznych wyjęli 1,5 centymetrową końcówkę długopisu. Zszokowani medycy, nie byli w stanie stwierdzić jak się tam znalazła. Znalezienie się ciała obcego w cewce moczowej chłopca nazwali anomalią, która wprawiła w zakłopotanie lekarzy.

„Może istnieć wiele teorii na temat samodzielnego wprowadzania ciał obcych do przyrodzenia. Począwszy od chorób psychicznych, po odurzenia. Inną teorią jest także chęć zaspokojenia seksualnego lub próba zniwelowania swędzenia”.- napisał w raporcie dr Samarth Agarwal.

obce ciało, chłopiec, szpital

Zobacz też: UCZYŁA kobiety bycia DOBRĄ MATKĄ. Z zimną krwią ZABIŁA 2-LATKĘ!

Źródło: thesun.co.uk

Źródło zdjęcia: thesun.co.uk

Komentarze

Komentarze