W toalecie Camilli Parker-Bowles ZNALEZIONO… Szokujące odkrycia sprzed lat!

Księżna Camilla bardzo nie lubiła księżnej Diany i wcale się z tym nie kryła…

Nowa biografia księżnej Diany

Do księgarni trafiła ostatnio nowa biografia księżnej Diany, w której opisano bardzo intymne szczegóły z jej życia. Sporą część publikacji zajmują cytaty dotyczące jej relacji z Camillą Parker-Bowles. Obie bardzo się za życia Diany nie lubiły. Nic w tym dziwnego, w końcu Camilla romansowała z księciem Karolem, kiedy ten był mężem Diany.

Brzydki plan

Z książki dowiadujemy się, że zarówno Camilla, jak i Karol mieli jeden plan – jak najbardziej oczernić Dianę w oczach innych ludzi. Nie tylko uprzykrzali jej codzienne życie, ale też posądzali ją o słabość do przystojnych żołnierzy z brytyjskiej armii, z którymi miała rzekomo zdradzać męża. Diana była też przez nich niezbyt miło określana jako „mysz” lub „szalona krowa”.

Szokujące odkrycie

Jeszcze bardziej szokujące jest to, co odkryto w prywatnej toalecie Camilli. Okazuje się, że była ona wytapetowana obrzydliwymi karykaturami księżnej Diany. Camilla została zdemaskowana, kiedy jedna z jej przyjaciółek przez pomyłkę skorzystała z niewłaściwej toalety w mieszkaniu Parker-Bowles.

Sama uważa się za poszkodowaną

Co ciekawe, to Camilla uważa się za najbardziej poszkodowaną. W jednym z ostatnich wywiadów wyznała, że tego przez co przechodziła, „nie życzy nawet najgorszemu wrogowi”.

„Byłam więźniem we własnym domu” – tak początek swojego romansu z księciem Karolem wspomina księżna Kornwalii, Camilla.

„Nie mogłam tak naprawdę pójść nigdzie. Dzieci normalnie przychodziły i wychodziły, podobnie jak moi przyjaciele – po prostu się z tym pogodzili. To było okropne. Ten okres naprawdę był dla mnie potwornie nieprzyjemny. Nie życzę tego najgorszemu wrogowi. Nie przetrwałabym bez mojej rodziny” – wyznała w szczerym wywiadzie Camilla.

Czytaj też: Camilla ujawnia SZOKUJĄCE kulisy romansu z księciem Karolem! Nie mogła nawet…

View this post on Instagram

October 24th 1980. “ Former Vanity Fair editor Tina Brown characterises how Camilla sized Lady Diana Spencer up as “the blushing little Spencer girl”, and pushed her as a suitable candidate for Charles to marry. The author, writing in Vanity Fair in 1985, describes how the Prince of Wales faced pressure to marry that was intensified by Camilla and his other close friend Lady Dale Tryon. She writes: “His family wanted it. The public wanted it. “Like the last Prince of Wales, he liked to confide in married women, and his two favourites, Lady Tryon and Camilla Parker Bowles, wanted it. They had met the blushing little Spencer girl and deduced she was not going to give them any trouble. Better her than another fiery number like Anna Wallace. “Prince Charles was exhausted. He proposed.” Charles had dated Anna Wallace in the late Seventies, and she reportedly rejected his marriage proposals twice. Author Penny Junor reports how she broke things off with Charles with some furious words over Camilla.” #princessdiana #royal #royalstyle #camillaparkerbowles

A post shared by HRH, The Princess of Wales (@wemissyouprincessdiana) on

https://www.instagram.com/p/B4xSlgxInDe/?utm_source=ig_web_copy_link

Źródło: Pomponik

Zdjęcia: Instagram

 

Komentarze

Komentarze