W ŻYCIU czegoś takiego nie widzieliście! Na Filipinach urodził się chłopiec-JEDNOROŻEC! (Foto + wideo!)

W Manili na Filipinach urodził się chłopiec przypominający jednorożca. Widok dziecka zszokował nie tylko rodziców, ale i samych lekarzy!

Co to za deformacja?

Na Filipinach doszło niedawno do niezwykle rzadkich narodzin. W kraju tym przyszedł na świat chłopiec przypominający jednorożca. Malutki Nhel Jhon Prado jeszcze w łonie matki doznał przepukliny mózgowej, która uformowała na jego głowie guza w kształcie rogu.

Nhel urodził się na początku stycznia po niezwykle trudnym porodzie. Lekarze byli zszokowani obrzękiem wielkości grapefruita na jego głowie, który przedarł się przez obszar ciemiączka.

Czytaj też: SZOKUJĄCE narodziny w Afryce! Świnia wydała na świat… MAŁEGO CZŁOWIEKA?! (Zdjęcia)

jednorożec
DS

Czeka go operacja

Rodzice chłopca – Angel Puerto i Ronel Prado zabrali małego Nhela do domu, gdzie regularnie odwiedza ich pielęgniarka. Już niedługo dziecko przejdzie skomplikowaną operację, która ma się odbyć w szpitalu w Pasig.

„Lekarze wykonywali mi badania ultrasonograficzne, ale nie zauważyli nic niepokojącego, gdy byłam w ciąży. Kiedy mój synek się urodził, powiedzieli, że miał szczęście, że guz nie uszkodził jego mózgu. Nigdy wcześniej nie widzieliśmy takiego dziecka, więc staramy się patrzeć na to jak na błogosławieństwo. Jakby był wyjątkowym małym jednorożcem. Teraz naszym priorytetem jest zapewnienie mu operacji” – powiedziała matka dziecka.

Miejmy nadzieję, że lekarzom uda się pomóc maleństwu.

Czytaj też: Ciężarna poszła popływać. Kiedy wyszła z morza plażowicze przeżyli SZOK…

jednorożec
DS

jednorożec

Źródło: Daily Star

Zdjęcia: Daily Star, Pixabay

Komentarze

Komentarze