Wakacyjne zdjęcie pary z Instagrama ZDENERWOWAŁO INTERNAUTÓW! „To szczyt głupoty”

Wakacyjne zdjęcie pary z Instagrama ZDENERWOWAŁO INTERNAUTÓW! „To szczyt głupoty”- pisali komentujący, odnosząc się do tego, co opublikowali zakochani.

Kelly Castille i Kody Workman to amerykańska para Instagramerów. Prowadzą własny profil w social mediach i publikują zdjęcia związane z podróżowaniem. Jedno z ich ostatnich zdjęć wywołało prawdziwą burzę wśród komentujących. O co chodzi?

Para wrzuciła do sieci fotografię, która ukazuje ich, całujących się. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Kody stoi w basenie… a jego dziewczyna wisi nad przepaścią.

Lubiani dotychczas Instagramerzy zostali ostro zrugani przez swoich obserwujących.

„To najgłupsza rzecz jaką ostatnio widziałem”,„Zdajcie sobie sprawę z tego, że możecie mieć naśladowców?”, „Gdyby spadła wasza sława byłaby jeszcze większa”, „To szczyt głupoty” – pisali w komentarzach Internauci.

Do krytycznych komentarzy postanowiła odnieść się Kelly Castille.

„Wszystko wyszło tak, jak to zaplanowaliśmy. Jesteśmy cali i zdrowi. Kody przecież mnie trzymał” – oprócz tego, kobieta dodała, że poniżej znajdował się basen.

A wy co sądzicie na temat takiej „mody”? Czy według was zachowanie pary było nierozsądne? Musimy brać przecież pod uwagę, że ta historia mogła skończyć się tragicznie. Koniecznie opiszcie swoje przemyślenia w komentarzach.

Źródło zdjęcia: Instagram @positravelty

Źródło: Fakt, Instagram @positravelty

Zobacz też: Chcesz stworzyć IDEALNY ZWIĄZEK? Musisz o tym pamiętać!

Komentarze

Komentarze