WAŻNY APEL DODY z okazji nadchodzących Świąt! „To może być ŚMIERTELNIE…!”

Idą święta Wielkanocne. Wiemy już, że nie będą one niestety takie, jak dawniej. A wszystko to z powodu koronawirusa…

Pandemia koronawirusa

Mimo iż Doda bardzo kocha swoich rodziców i ma z nimi niezwykle silną więź, gwiazda postanowiła, że nie spotka się z nimi w święta. Ma to oczywiście związek z rozprzestrzeniającym się w naszym kraju koronawirusem, który z dnia na dzień pochłania coraz większą ilość ofiar.

Jak spędzi ten czas Doda?

Artystka zostanie w domu ze swoim mężem i to z nim będzie obchodzić tegoroczne święta.

„Oczywiście, że nie jadę na święta do rodziców. Zobaczę się z nimi zapewne dopiero w czerwcu… Wysłałam im różne suplementy, lekarstwa i bardzo profesjonalne maseczki” – zdradziła „Super Expressowi” Doda.

Czytaj też: Podstawowe różnice między koronawirusem a grypą! Zwróć uwagę na…

apel
IG

Apel Dody

Piosenkarka skorzystała z okazji i wystosowała do swoich fanów apel, żeby nie narażali swoich bliskich na niebezpieczeństwo i zostali w te święta w domu!

„Wiem, że święta wielkanocne są najważniejszymi świętami dla chrześcijan. Wszyscy na nie czekają, bo to wspaniały czas, by spędzić go tradycyjnie, w rodzinnym gronie. Ale w dobie kryzysu na każdym polu, które wywołała pandemia i niebezpieczeństwa, jakie kładzie na cały nasz kraj, musimy myśleć tylko i włącznie o zdrowiu naszym i najbliższych! Niektórzy nie wyobrażają sobie w Wielką Sobotę siedzieć samemu przy stole podczas, gdy rodzice czy babcia są zaledwie kilkadziesiąt kilometrów dalej… Ale jeszcze miesiąc temu nie wyobrażaliśmy sobie, że nie będziemy mogli wychodzić z domu. Że nie będziemy mieli pracy. Że nie będzie miejsca dla wszystkich w szpitalu, a spotkanie z ludźmi, których kochamy, będzie dla nich śmiertelnie niebezpieczne. Zwracam się głównie tutaj do młodzieży, młodych ludzi, moich rówieśników, aby myśleli o starszych i seniorach. Aby podejmowali odpowiedzialne decyzje i myśleli długoterminowo. Możecie czuć się doskonale i zarażać bezobjawowo przez dwa tygodnie. To od was zależy czy za rok spędzimy święta w tym samym, niezmniejszonym gronie. Przejdźmy to razem, ale osobno!” – apeluje Doda w „Super Expressie”.

Ma rację?

Czytaj też: Kiedy skończy się pandemia koronawirusa? Krzysztof Jackowski PODAŁ DATĘ!

apel
IG

Źródło: „Super Express”

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze