Waży 280 kg! Urodziła ogromne dziecko! Nikt nie mógł uwierzyć jak wygląda!

Pewna kobieta była skrajnie otyła – ważyła aż 280 kilogramów. Jednak pomimo swojej tuszy, udało jej się zajść w ciążę i donosić ją do końca. Lekarze byli jednak w szoku, kiedy zobaczyli „maluszka”. Chłopiec był bowiem gigantyczny. Ile ważył?

Wielkie marzenie – dziecko

Pewna Australijka od lat zmagała się z tuszą. Jej waga wprawiała wszystkich w osłupienie – ważyła aż 280 kilogramów! Kobieta nie wierzyła, że uda jej się kiedykolwiek zajść w ciążę, a tym bardziej ją donosić. Jej marzenie jednak się spełniło, a na świecie pojawiło się jej pierwsze dziecko – chłopiec.

ogromne
Worldnewsdailyreport.com

Lekarze zamarli

To było do przewidzenia, że kobieta o takiej masie ciała na pewno nie urodzi małego dziecka, ale waga noworodka wręcz zszokowała lekarzy odbierających poród! Ile ważył „malec”?

Mimo iż na początku lekarze myśleli, ze kobieta urodzi trojaczki, na świecie ostatecznie pojawiło się jedno dziecko. Chłopiec przyszedł na świat w wyniku cesarskiego cięcia, ponieważ waga matki uniemożliwiała jej naturalny poród.

Kiedy lekarze położyli dziecko na wagę, nie mogli uwierzyć w to, co ukazało się ich oczom! Chłopiec nie ważył bowiem tyle, ile zazwyczaj ważą noworodki, czyli ok. 2-4 kilogramów, tylko miał wagę 4-latka – ważył aż 18 kilogramów!

ogromne
Worldnewsdailyreport.com

„Gigantyczne dziecko zaskoczyło lekarzy i członków personelu, którzy nie byli w pełni przygotowani na takie zdarzenie, ale na szczęście zdołali wydać na świat 18-kilogramowe dziecko, które pozostaje w dobrym stanie” = potwierdził rzecznik szpitala w Perth.

Czytaj też: Kojot chciał ZABIĆ dziecko! Mężczyzna GOŁYMI RĘKAMI…

ogromne
Worldnewsdailyreport.com

Źródło: Pikio.pl, Worldnewsdailyreport.com

Zdjęcia: Pikio.pl, Worldnewsdailyreport.com

Komentarze

Komentarze