Weronika Książkiewicz opowiada o trudnym macierzyństwie: „To najtrudniejszy czas w życiu”

Weronika Książkiewicz w 2020 roku urodziła synka. W wywiadzie dla „Twojego Stylu” wyznała, że tuż po narodzeniu dziecka miała najtrudniejszy czas w życiu. Jak przyznała, wsparcie znalazła wtedy w przewodnikach duchowych.

Weronika Książkiewicz niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Postanowiła jednak zrobić wyjątek i opowiedziała o wydarzeniach sprzed 11 lat, kiedy została mamą. Jak przyznała, był to najtrudniejszy czas w jej życiu.

Aktorka wyznała, że była bardzo szczęśliwa, że urodziła zdrowego synka, jednak była też sfrustrowana. Okazało się, że wszystko, co wyczytała w poradnikach dla przyszłych matek, nie sprawdzało się w praktyce. Na dodatek, gdy mały Borys miał 3 miesiące, Weronika Książkiewicz rozstała się z jego ojcem, Krzysztofem Latkiem.

 

Macierzyństwo inne niż w podręcznikach

Aktorka przyznała, że przed porodem przeczytała wiele podręczników na temat macierzyństwa, jednak w praktyce okazało się, że dziecko wciąż płakało, a ona wychodziła z siebie.

 

„Nie czułam żadnego pokrewieństwa z rozanielonymi kobietami, które w uniesieniu karmią piersią, z paniami z telewizyjnych reklam pieluch. Byłam szczęśliwa, ale przede wszystkim wykończona. Borys miał wymagania, nie lubił spać. Do tego doszło rozstanie z partnerem”powiedziała w Twoim Stylu.

 

Rozstanie w trudnym momencie

Weronika Książkiewicz rozstała się z Krzysztofem Latkiem, gdy mały Borys miał 3 miesiące. Całe szczęście, chłopiec ma dobre relacje z ojcem.

 

„Tata Borysa nie zniknął z jego życia. Syn mieszka ze mną, ale ma dobry kontakt z ojcem. (…) To dziś. Jedenaście lat temu musiałam zawalczyć o jakąś normalność. I było naprawdę ciężko. Miałam moment fatalny – właśnie po porodzie i zakończeniu związku.”– wyznała w wywiadzie

 

Źródło: www.instagram.com/weronikaksiazkiewicz

 

W wywiadzie Weronika Książkiewicz zdradziła także, że w chwilach załamania pomogli jej duchowni, dzięki którym zajrzała w głąb siebie i odnalazła spokój.

 

„Rozwinęłam się duchowo, uwierzyłam, że zmieniając siebie, dostanę więcej od świata”– stwierdziła aktorka

 

Obecnie Weronika Książkiewicz jest szczęśliwą i spokojną mamą 11- letniego Borysa.

 

ZOBACZ TEŻ: Cleo o zdradzie: „Długo zbierałam się w sobie”

 

Źródło: www.plejada.pl

Komentarze

Komentarze