Weronika Rosati NIE ZAWAHAŁA SIĘ POKAZAĆ… Jest naprawdę odważna!

Związek Weroniki Rosati i Roberta Śmigielskiego należał do wyjątkowo krótkich – oraz niezwykłe burzliwych. Piękna aktorka poinformowała pod koniec ubiegłego roku, że rozstała się z przystojnym ortopedą tłumacząc, że „miała ku temu poważne powody”.

Weronika jest od tamtej pory samotną matką, lecz dzielnie znosi trudy wychowywania małej Elizabeth, która jest prawdziwym oczkiem w jej głowie. Dziewczynka wychowuje się jednak bez taty, z którym Rosati od wielu miesięcy toczy prawdziwą publiczną walkę.

Przełomowy wywiad w „Wysokich Obcasach”

W marcu aktorka udzieliła wywiadu dla „Wysokich Obcasów”, w którym przyznała się do tego, że jest ofiarą przemocy domowej. Gwiazda wyznała, że ojciec jej córki – Robert Śmigielski – znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie, nawet kiedy była w zaawansowanej ciąży.

„Słyszałam: „Jesteś zerem”, „Jesteś nic niewarta”, „Twój czas się skończył”, „Nikt cię nie chce oglądać”, „Kobiety po trzydziestce nie są atrakcyjne seksualnie”, „Nikt cię już nie zechce” – zdradziła Rosati.

Wyszło też na jaw, że znany lekarz ma więcej dzieci z poprzednich związków, niż sądziła do tej pory Weronika.

Nieuregulowane alimenty

Od tamtej pory aktorka i jej były partner toczą prawdziwą batalię w sądzie, co chwilę spotykając się na kolejnych rozprawach. Jak się okazuje, mimo swoich gigantycznych zarobków (ok. 100 tys. zł miesięcznie!) ortopeda ani śmie płacić alimenty na małą Elizabeth.

„(…) Dziennikarzy, którym mój były opowiada o swoim wzorowym wywiązywaniu się z obowiązku rodzicielskich proszę o przypomnieniu mu, że dziś jest dziesiąty i w ferworze medialnych wypowiedzi znów zapomniał o terminowej zapłacie” – napisała na Instagramie.

Weronika opublikowała również screeny wiadomości do Śmigielskiego, w których prosi go o przelanie alimentów a także zdjęcie przedstawiające wyrok sądu.

Jak widać nawet gwiazdy zmagają się z problemami, które dotyczą zwykłych śmiertelników…

Czytaj też: Weronika Rosati znów jest zakochana. Widziano ją na randce z tajemniczym brunetem

Weronika Rosati
Instagram
Weronika Rosati
Instagram
Weronika Rosati
Instagram

https://www.instagram.com/p/B3cw0eogHTF/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/B3UshBnonVg/?utm_source=ig_web_copy_link

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze