Weronika Rosati ODSŁONIŁA BUJNY BIUST. Internauci ją skrytykowali

Weronika Rosati to świeżo upieczona mama. Pod koniec ubiegłego roku na świat przyszło pierwsze dziecko aktorki. To dziewczynka, której nadano imię Elizabeth. Rosati chętnie publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia po ciąży. Niestety, to, co można na nich zobaczyć, nie spotyka się z aprobatą internautów.

Druga ciąża?
Ostatnio informowaliśmy, że aktorka pokazała zdjęcie, na którym pozuje w otoczeniu choinki i prezentów. Wówczas była tuż po porodzie i widać na nim jeszcze pociążowy brzuch. Niektórzy nawet myśleli, że spodziewa się drugiego dziecka!

Aktorka chce wrócić do formy sprzed ciąży. Rozpoczęła treningi, które mają jej to umożliwić.

Bujny biust
Niedawno Rosati upubliczniła zdjęcie w kreacji z głębokim dekoltem, który uwidacznia jej bujny biust matki karmiącej.

“Kiedy chcesz błyszczeć między pieluchami a karmieniem – tak podpisała fotografię. Została ostro skrytykowana przez obserwatorów na Instagramie.

Krytyka
Internauci zarzucili jej, że prezentuje nieprawdę o życiu w połogu, że kreuje fałszywy obraz macierzyństwa. Inni stwierdzili, że zdjęcie jest niestosowne. Co napisali?

Nie rozumiem tego trendu w dzisiejszych czasach. To, co dawniej było tylko dla partnerów, teraz każdy może oglądać. Nawet kompletnie obcy ludzie. Ciekawe, jak takie rozbieranie się pomaga w życiu? – zastanawia się pewien internauta.

Dla mnie jak zwykle przekłamane. Później jeden Zenon z drugim Władysławem myślą, że jego żona będzie cudnie wyglądała w czasie połogu, a nocne wstawanie do dzieciątka to nic, bo można wyglądać idealnie. Taki Zenon ma poczucie, że jego żona wygląda okropnie, gdyż nie jak gwiazdą z Instagrama. Cycki są duże, ale nikt nie napisze, że bolą jak diabli i nie nadążasz wymieniać wkładek laktacyjnych. Nie mówiąc o sutkach, które bolą w czasie karmienia i podchodzą krwią. Czemu nie mamy odwagi pokazać się w kicie bez makijażu? Lepiej wystawić piersi naładowane mlekiem i kusić debili. Pytanie po co? – oto komentarz jednej z obserwatorek.

Słowa poparcia
Między internautami wywiązała się burzliwa dyskusja. Część z nich stanęła w obronie Weroniki Rosati.

Piękne piersi karmiącej matki. Pozdrawiam serdecznie, Co kto lubi, jednak nie uważam, że należą się jej słowa krytyki — zdjęcie (zwłaszcza w porównaniu z najnowszymi trendami prezentacji na insta i FB) jest całkiem subtelne…, Zmysłowo. Jest Pani piękna – to przykładowe komentarze osób, którym zdjęcie się spodobało i nie widzą w nim nic niestosownego.

A Ty? Jakie masz zdanie na ten temat?

Źródło: Instagram
Źródło zdjęć: Instagram / @weronikarosati

Komentarze

Komentarze